بی نظمی در هنگام اهدای جام قهرمانی/ یزدانی روی سکو نرفت

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
بی نظمی در هنگام اهدای جام قهرمانی/ یزدانی روی سکو نرفت
هنگام اهدای جوایز و جام قهرمانی مسابقات جام جهانی کشتی آزاد جهان که با قهرمانی ایران به اتمام رسید، بی نظمی خاصی حاکم بود.

به گزار ش خبرنگار مهر، مسابقات جام جهانی کشتی آزاد جهان بعد از ظهر امروز با قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در کرمانشاه به پاین رسید تا این جام ارزشمند از ایران خارج نشود. اما شیرینی این افتخار جهانی با بی نظمی حاکم بر لحظاتی که جام قهرمانی به تیم های اول تا سوم اهدا می شد کاسته شد.

بی نظمی در سالن امام خمینی (ره) به هنگام توزیع جوایز آنقدر زیاد بود که کنترل از دست برگزار کنندگان مراسم هم در رفت و به دلیل همین هرج و مرج موجود در سالن، مسئولین تصمیم گرفتند که جوایز را هرچه سریعتر به سه تیم ایران، آمریکا و آذرباییجان اهدا نمایند و مراسم را به اتمام برسانند.

از حاشیه های دیگر حاکم بر سالن به هنگام توزیع جوایز می توان به مسائل زیر اشاره کرد:

* غیبت حسن یزدانی دلاور ملی پوش کشورمان روی سکو. یزدانی در دیداری نفسگیر مقابل حریف امریکایی غافلگیر شد و با ضربه فنی مغلوب حریف خود شد.

* در حالی که گنجایش سالن امام خمینی (ره) ظاهرا سه هزار نفره بود، اما جمعیتی به مراتب بیشتر از یان تعداد در سالن حاضر بودند و نکته جالب توجه این که در پایان کشتی فینال و هنگام توزیع جوایز، اکثریت قریب به اتفاق حاضرین در سالن در کنار تیم های قهرمان بودند. گویی همه حضار در سالن آی.دی کارت مخصوص حضور در جایگاه های ویژه توزیع جوایزداشتند.

* هنگام توزیع جوایز و بعد از آن همه تماشاگران حاضر در سالن با هرکسی که گرمکن به تن داشت بدون توجه به این که اصلا ورزشکار هست یا نه و بدون آنکه آن فرد را بشناسند عکس سلفی می گرفتند!

* بعد از توزیع جوایز نیز در سالن آتشبازی به راه افتاد و دود ناشی از انفجار ترقه ها فضای سالن را پر کرد و برای سالمندان ایجاد دردسر کرد.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات