اعلام آمادگی آمریکا و اوکراین برای میزبانی چهارمین دوره

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
اعلام آمادگی آمریکا و اوکراین برای میزبانی چهارمین دوره
کشورهای آمریکا و اوکراین به دنبال گرفتن میزبانی چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت های جام باشگاه های جهان با ابتکار ایران و جهت جذب بیشتر بنگاه‌های اقتصادی و حامیان مالی و از جمله برنامه های حفظ کشتی در المپیک از سه سال گذشته راه اندازی شد. پس از دو دوره برگزاری در ایران، سومین دوره این مسابقات نیز در شهر خارکف اوکراین برگزار شد تا این رقابت ها جهانی شود.

در حالی که قرار است چهارمین دوره این مسابقات در سال ۲۰۱۷ میلادی در ایران برگزار شود، کشورهای آمریکا و اوکراین برای میزبانی این رقابت ها داوطلب شده و قرار است پس از بررسی اولیه از سوی ایران، نتیجه مذاکرات به اتحادیه جهانی کشتی برای تعیین میزبان چهارمین دوره علام شود.

اتحادیه جهانی امیدوار است جام باشگاه ها به عنوان الگویی جدید در مشارکت فدراسیون های ملی در برگزاری مسابقات در جهان مطرح شود. بدین ترتیب ضمن کمک به جذب بنگاه های اقتصادی و توسعه کشتی و حفظ همیشگی آن در المپیک، می توان به تدریج در برگزاری مشترک سایر رقابت‌های اصلی کشتی در جهان نیز از طرف فدراسیون های ملی شاهد رشد و پیشرفت بود.

سومین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان پس از دو دوره برگزاری در ایران روزهای ۱۸ و ۱۹ آذرماه در شهر بوداپست پایتخت مجارستان برگزار می شود.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات