ایران میزبان دومین دوره بازی های پاراآسیایی تیروکمان شد

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
ایران میزبان دومین دوره بازی های پاراآسیایی تیروکمان شد
دومین دوره بازی های پاراآسیایی تیر و کمان همزمان با مرحله چهارم کاپ آسیا در ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیشنهاد میزبانی ایران برای دومین دوره بازی های پاراآسیایی تیر و کمان توسط محمدعلی شجاعی، رئیس فدراسیون تیر و کمان در اجلاس هیات رئیسه آسیا که ۱۰ روز پیش در چین تایپه برگزار شد، مطرح شد که با موافقت اعضا همراه بود. در همین راستا روز گذشته با ارسالی ایمیلی از سوی فدراسیون آسیایی تیر و کمان، میزبانی ایران برای این رقابت ها به طور رسمی تائید و اعلام شد. این در حالی است که کشورهایی همچون تایلند، هند و چین تایپه نیز متقاضی میزبانی این رقابت ها بودند.

بر این اساس دومین دوره بازی های پاراآسیایی تیر و کمان مردادماه سال آینده در ایران و به میزبانی تهران برگزار خواهد شد. اولین دوره این رقابت ها دو سال پیش در بانکوک تایلند برگزار شد.

دومین دوره بازی های پاراآسیایی تیر و کمان همزمان با مرحله چهارم کاپ آسیا در تهران برگزار می شود.

به گفته شجاعی، فدراسیون تیر و کمان آسیا با درخواست ایران برای برگزاری همزمان این رقابت ها به خاطر لحاظ کردن مسائلی همچون مالی موافقت کرده است.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات