اعلام آمادگی سه کشور برای حضور در مسابقات بین المللی گلف ایران

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
اعلام آمادگی سه کشور برای حضور در مسابقات بین المللی گلف ایران
لبنان، پاکستان و افغانستان سه کشوری هستند که تاکنون برای حضور در رقابت های بین المللی گفت مرحوم شهباز حسین پور اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، چهارمین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در دفتر نظارت وبرنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. این جلسه باحضور کیکاووس سعیدی رییس فدراسیون گلف، حسین پور معاون تشریفات رئیس جمهور(عضو هیات ریسه)، بهرامی مدیر کل حوزه معاونت اجرایی رئیس جمهور (عضو هیات ریسه)، یوسف شاهی رئیس سازمان لیگ و جمشیدی مدیر اداری و پشتیبانی فدراسیون گلف برگزار شد.

در ابتدای این جلسه گزارش عملکرد ۳ ماهه سوم فدراسیون گلف توسط رئیس فدراسیون ارائه شد. همچنین روند برگزاری مسابقات بین المللی جام مرحوم شهباز حسین پور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و اعلام شد که تا کنون سه کشور لبنان، پاکستان و افغانستان برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

در ادامه جلسه نحوه فعالیت رسمی گلف در سطح دانشگاه های کشور توسط رئیس فدراسیون گلف مطرح شد. دیگر اینکه بررسی روند و شیوه فعالیت های انجمن های تحت پوشش فدراسیون و نحوه انتصاب مسؤلان کمیته های استانی انجمن و فرآیند عزل و نصب آنها از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

همچنین بر اساس مصوبه هیات رئیسه تأمین منابع مالی انجمن هابه صورت مستقل از فدراسیون و به عهده خود انجمن می باشد. در ادامه آیین نامه دوره های مربیگیری که از سوی کمیته آموزش تدوین گردیده بود به رویت و تصویب اعضا محترم هییت رییسه رسید.

در پایان این جلسه مقرر شد با توجه به آغاز طرح استعدادیابی ،فدراسیون نسبت به تهیه تجهیزات گلف اقدام نماید.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات