۱۵ دی؛ آخرین مهلت امضای قرارداد مسابقات شطرنج زنان جهان

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
۱۵ دی؛ آخرین مهلت امضای قرارداد مسابقات شطرنج زنان جهان
شطرنجبازان حاضر در مسابقات قهرمانی زنان جهان تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند قرارداد تنظیم شده فدراسیون جهانی برای حضور در این رقابت ها را امضا کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات شطرنج قهرمانی زنان جهان در سال جدید میلادی طی روزهای ۲۲ بهمن ماه تا ۱۵ اسفندماه به میزبانی ایران و در تهران برگزار خواهد شد. ۶۴ بازیکن از ایران و دیگر کشورهای جهان برگزارکننده این رقابت ها خواهند بود. البته حضور هر یک از این بازیکنان در رقابت های تهران زمانی قطعی و نهایی خواهد شد که قرارداد تنظیم شده فدراسیون جهانی توسط آنها امضا شود.

این قرارداد از چند روز پیش بر روی سایت فیده قرار داده شده است. هر یک از ۶۴ بازیکنی که در فهرست اولیه فیده برای حضور در مسابقات قهرمانی زنان جهان قرار دارند تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند تا قرارداد موردنظر را تکمیل و امضا کرده و اینگونه حضورخود در رقابت های ۲۰۱۷ را نهایی کنند. امضا نکردن این قرارداد طی مدت زمان تعیین شده به منزله انصراف از مسابقات تلقی شده و در این صورت فیده اقدام به جایگزین کردن بازیکن از فهرست بازیکنان رزرو می کند.

میترا حجازی پور، آتوسا پورکاشیان و سارا سادات خادم الشریعه شطرنجبازان ایران هستند که در مسابقات قهرمانی زنان جهان حضور خواهند داشت.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات