سفر مدیر اجرایی فدراسیون بین المللی شطرنج به ایران

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
سفر مدیر اجرایی فدراسیون بین المللی شطرنج به ایران
جفری بورگ مدیر اجرایی فدراسیون بین المللی شطرنج به منظور بازدید نهایی محل در نظر گرفته شده برای مسابقات قهرمانی زنان جهان در ایران، سفری دوباره به کشورمان خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر اجرایی فیده حدود یک ماه پیش به ایران سفر کرد و طی اقامت دو سه روزه در تهران با حضور در وزارت ورزش قرارداد میزبانی ایران برای مسابقات ۲۰۱۷ قهرمانی زنان جهان را نهایی کرد. بعد از آن بود که فدراسیون شطرنج پس از بررسی های لازم، سالن هتل پارسیان آزادی به عنوان محل برگزاری مسابقات شطرنج قهرمانی زنان جهان انتخاب کرد.

در همین راستا جفری بورگ هفته آینده مجددا به ایران سفر می کند تا به نمایندگی از فیده آخرین بازدید خود را از محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهانی زنان انجام دهد و هماهنگی های نهایی را مسئولان فدراسیون شطرنج کشورمان را نیز انجام دهد.

مسابقات شطرنج قهرمانی زنان جهان ۲۲ بهمن تا ۱۵ اسفندماه با حضور ۶۴ شطرنجباز در کشورمان برگزار می شود. سارا سادات خادم الشریعه، آتوسا پورکاشیان و میترا حجازی پور نمایندگان ایران در این رقابت ها هستند.

این برای نخستین بار است که ایران میزبان مسابقات شطرنج قهرمانی زنان جهان شده است.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات