مدارک ایران برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۰ فوتسال به فیفا ارسال شد

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
مدارک ایران برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۰ فوتسال به فیفا ارسال شد
فدراسیون فوتبال مدارک لازم برای اخذ میزانی مسابقات فوتسال جام جهانی ۲۰۲۰ را کامل و برای فدرسیون جهانی فوتبال ارسال کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت: «پس از ماهها تلاش و با حمایت مستقیم و پیگیری های مکرر وزیر ورزش و جوانان و علاقه مندی وی در راستای توسعه و موفقیت ورزش کشور، فدراسیون فوتبال موفق شد تا کلیه فرم های مربوط به اخذ میزبانی رویداد بزرگ جهانی در سال ۲۰۲۰ را تکمیل و ارسال کند.

۱۲ کشور درخواست میزبانی خود را برای این مسابقات اعلام کرده بودند و به ۵ کشور نیز تا به امروز فرصت داده شده بود تا مدارک تکمیلی خود را ارسال کنند. بر همین اساس فدراسیون فوتبال پس از ماهها تلاش توانست از ۱۰ وزارت خانه و سازمان های مربوطه امضا های لازم را اخذ و در مهلت مقرر از سوی فیفا، آنها را به فدراسیون جهانی فوتبال ارسال کند.

بدون شک این امر بدون حمایتها، پیگیری و تلاش وزیر محترم ورزش و جوانان و دولت محترم جمهوری اسلامی ایران و وزارت خانه های مربوطه میسر نمی شد. حمایتهای سلطانی فر و علاقمندی وی و ورود مستقیم در راستای تحقق تکمیل مدارک باعث شد تا تمامی ضمانت نامه های لازم با امضای وزرای وزارت خانه های مختلف که کمال همکاری را داشته اند، اخذ و در موعد قانونی (۹ دی ماه ۹۵) است، برای فیفا ارسال شود.

فدراسیون فوتبال از تلاشهای وزیر و رزش و جوانان، دولت جمهوری اسلامی ایران، وزارتخانه ها، ارگانها و مسئولان استانهای شهرهای میزبان که نهایت همکاری و حمایت از فدراسیون و فوتبال کشور را برای این امر مهم داشته و در راستای این میزبانی از هیچ تلاش و حمایتی دریغ نکرده اند، تقدیر و تشکر می کند.»

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات