در این مسابقات ۲۴۷ ورزشکار از ۲۰ استان کشور در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در دو بخش کومیته و کاتای انفرادی در اراک به مبارزه پرداختند.

سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته چین گفت: فرجی منتخب خانواده کاراته است و برای اجرای برنامه های خود در راه موفقیت کاراته به حمایت تک تک اعضای این خانواده نیاز دارد.

محمد درخشان گفت:در زمان حال اگر خودمان را با قوانین جدید وقف دهیم، شرایط به سود ما خواهد بود.

مسئولان فدراسیون تکواندو درحالی از تشکیل شورای فنی برای انتخاب کادر فنی تیم ملی خبر دادند که پس از ۲۰ روز از اعلام این تصمیم هنوز اتفاقی رخ نداده است.

سعید قمی به عنوان رئیس سازمان لیگ فدراسیون جودو منصوب شد.

تیم نیروی زمینی به عنوان قهرمانی مسابقات انتخابی کاراته ارتش دست پیدا کرد.

در پایان هفته ششم از دور برگشت لیگ برتر و دسته یک پومسه زنان نفرات برتر هر بخش در رده‌های سنی مختلف مشخص شدند.

مسابقات آزاد کشوری رده‌سنی جوانان و بزرگسالان در گروه زنان از سه شنبه (5 بهمن‌ماه) به مدت دو روز برای کسب جواز حضور در مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

کیمیا علیزاده که این روزها با پشت سرگذاشتن دوران نقاهت برای رسیدن به آمادگی مطلوب تلاش می‌کند، از بی توجهی به مربیان سازنده بخصوص مربی خود در المپیک گلایه دارد.

پاراتکواندوکار ایران که در فهرست ورزشکاران تماشایی قرار گرفته، گفت: وقتی فعالیتم را آغاز کردم رشته پاراتکواندو وجود نداشت و باید در کنار افراد غیر معلول کار می کردیم.

رقابت‌های هفته سوم تا پنجم از دور برگشت لیگ برتر و دسته یک پومسه روز گذشته (جمعه) در سالن «17 شهریور» ورزشگاه تختی شهر اصفهان برگزار و نفرات برتر هر بخش مشخص و معرفی شدند.

مسابقات تکواندو آزاد کشوری بزرگسالان فرصتی برای دوستانی است که مدعی هستند در حق آنها جفا شده است.

هفته دوم از دور رفت رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور با صدرنشینی پیام نور فارس و مقاومت بسیج در سالن شهید کبکانیان به پایان رسید.

در پایان هفته سیزدهم لیگ نوجوانان دختر «جام آینده سازان المپیک و در فاصله 2 هفته باقی مانده به پایان رقابت‌ها،تیم لوازم خانگی کن بدون باخت توانست قهرمانی خود را رقم بزند.

رقابت‌های هفته پنجم و ششم از مرحله برگشت لیگ برتر و دسته یک پومسه زنان، امروز (شنبه) در خانه تکواندو برگزار می‌شود.

تورنمنت چهارجانبه بوکس با حضور تیم های ملی بزرگسالان، تهران، توابع تهران و البرز برگزار شد.

هفته چهارم از دور برگشت لیگ کاراته آینده سازان دختران پیگیری شد.

هفته دوم سوپرلیگ کاراته بانوان باشگاه های کشور روز جمعه یکم بهمن ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد.

کارشناس کاراته گفت: کاراته ایران در طول ۱۰ سال گذشته لطمات زیادی از حاشیه سازی خورده و باید با درس گرفتن از این گذشته پرتلاطم در سایه وفاق و همدلی برای آینده روشن تلاش کنیم.

اعضای تیم ملی جودو کشورمان در حالی روز گذشته برای حضور در یک اردوی مشترک بین المللی تهران را به مقصد مجارستان ترک کردند که سرمربی خود را به همراه نداشتند.