سرمربی تیم ملی که بعد از اردوی امارات بیانیه های زیادی در مورد برانکو منتشر کرده بود چند روزی است سکوت کرده است!

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال هرگاه احساس خطر کند به نتیجه مورد نیاز می رسد.

دور جدید اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان از صبح روز چهارشنبه(6 بهمن ماه) با حضور 20 وزنه بردار در کمپ تیم های ملی آغاز می شود.

همان فوتبالی که به قول منصوریان ۲۲ بازیکن را اصلی می داند اصل دیگری هم دارد که می گوید به ترکیب برنده نباید دست زد، حالا باید دید سرمربی استقلال کدام اصل را اجرا می کند.

بعد از برکناری علیرضا مرزبان از هدایت تیم خونه به خونه بابل، مالکان این باشگاه به زودی جانشین وی را به صورت رسمی مشخص و معرفی می‌کنند.

به دلیل بیداری بازیکنان استقلال تا نزدیکی های صبح کادر فنی تمرین بازیکنانی را که به آبادان رفته بودند کنسل کرد.

فدراسیون کشتی ایران با توجه به حمایت وزیر ورزش و جوانان و تصویب هیأت رئیسه، پیشنهاد میزبانی رقابت های جهانی سال ٢٠١٩ را به اتحادیه جهانی ارائه داد.

سومین دوره اردوی تدارکاتی تیم ملی اسلالوم مردان رده سنی بزرگسالان از امروز 4 بهمن ماه به میزبانی رودخانه چالوس برگزار می شود.

کمیته مسابقات سازمان لیگ از تغییر برنامه چند مسابقه در هفته های آتی لیگ دسته اول خبر داد.

در این مسابقات ۲۴۷ ورزشکار از ۲۰ استان کشور در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در دو بخش کومیته و کاتای انفرادی در اراک به مبارزه پرداختند.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه از این تیم جدا شد.

در صورت موافقت وزارت ورزش و جوانان، ورزشگاه یادگار امام تبریز به باشگاه تراکتورسازی واگذار خواهد شد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: امسال تجربه خوبی برای آبی پوشان به خصوص منصوریان شد که فصل آینده با مطالعه و دقت بیشتری در بازار نقل و انتقالات شرکت کنند.

سازمان لیگ بخشی از دستمزد داوران و کمک داوران لیگ برتر را پرداخت کرد.

86 درصد هواداران از نساجی مازندران در یک نظرسنجی مخالفت خود را با حضور ساکت الهامی به عنوان سرمربی این تیم اعلام کردند.

هفته بیستم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه ششم بهمن ماه در حالی با 6 دیدار پیگیری می شود که تلاش عمده هفت تیم شرکت کننده در این رقابت ها برای 5 سهمیه باقی مانده مرحله پلی آف خواهد بود.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان زیر 23 سال کشورمان در اولین دیدار خود مقابل تیم میزبان، تایلند، به پیروزی دست یافت.

کمیته برگزارکننده بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جدول زمانی و تاریخ های کلیدی این بازی ها را برای ۴۵ کمیته ملی المپیک و دیگر ذینفعان آماده و ارسال نموده است.

تیم فوتبال استقلال سال آینده در یک زمین جدید به غیر از کمپ مرحوم حجازی تمرین خواهد کرد.

با گزارش مدیرعامل باشگاه استقلال در جلسه هیات مدیره این باشگاه، مشکل بازی کردن آندرانیک تیموریان و جباروف، خریدهای جدید آبی پوشان حل شده است.