نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: جمعیت هلال احمر نهادی خدمتگزار و حافظ جان و مال مردم است و نباید دغدغه بودجه داشته باشد.

معاون اجتماعی استاندار تهران گفت: 700 زن در استاندار تهران نیازمند نگهداری فوری هستند و باید برای ارائه خدمات به آنها اقداماتی انجام دهیم.

یک پژوهشگر حوزه اعتیاد، گفت: تا زمانی که بی‌خانمانی یک اورژانس اجتماعی شناخته نشود، کسی خود را مسئول مستقیم آن نمی‌داند و نیازمند قوانین شفاف در این زمینه هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از توزیع بیش از یک میلیون قلک و پاکت نیکوکاری در مدارس استان تهران خبر داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از اختصاص 13 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای برنامه‌های کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در این استان خبر داد.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در مبحث اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر باید نهادهای مرتبط با هم همکاری داشته باشند و کسانی که در دام اعتیاد گرفتار بودند و توانستند ترک کنند بهترین مراجع برای یافتن راه‌حل‌های مختلف هستند.

معاون بهداشت وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم جدی گرفتن آسیب‌های اجتماعی، عنوان کرد: البته باید توجه داشت که با آسیب اجتماعی برخورد انکاری یا فیزیکی نکنیم زیرا با این اشتباه مشکلات بدتری به‌ وجود می‌آید.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، گفت: یک هزار و ۶۳۳ طرح اشتغال با اعتباری بیش از ۲۷۰ میلیارد ریال در ۱۰ ماهه امسال اجرا شده است.

مدیر اداره بانوان شهرداری منطقه ۸، از برگزاری همایش توانمندسازی نماز ویژه زوج های جوان و نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.

آبادان – استاندار خوزستان گفت: با توجه به راهکارهای ارائه شده، خوزستان پایلوت اجرای طرحهای کاهش آسیبهای اجتماعی در کشور می شود.

آبادان – رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر ضرورت پیش بینی پیوست اجتماعی در برنامه های توسعه ای گفت: در این خصوص کم کاری شده لذا بایستی برای آن به طور هدفمند و برنامه ریزی شده ای کار شود.

سرپرست سازمان حج و زیارت اعلام کرد: در صورت فراهم شدن بستر حضور عزتمندانه حجاج در حج، به دلیل شرایط خاص حج ۹۶، تمامی عوامل اجرایی با دقت نظر و سختگیری بیشتری انتخاب می شوند.

آبادان – امروز پنجشنبه برابر با ۲۸ بهمن ماه، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس و وزیر رفاه وارد فرودگاه آبادان شدند. 

مدیرکل امورفنی مستمری های تامین اجتماعی، قوانینی نظیر بازنشستگی پیش از موعد را مغایر با اهداف اقتصاد مقاومتی و موجب به مخاطره افتادن سازمان تامین اجتماعی برشمرد.

نمایندگان مردم در خانه ملت بر این نکته اشاره کردند که آمار رئیس سازمان بهزیستی مبنی بر تولد روزانه ۸۰ نوزاد معلول در کشور، می تواند زنگ خطر جدی برای نظام سلامت تلقی شود.

مشاور امور بانوان شهرداری منطقه ۸، از افتتاح اولین بازارچه خود اشتغالی برای زنان سرپرست خانوار در شرق تهران خبر داد.

مدیر آسایشگاه کهریزک با تاکید بر اینکه اگر کمک های مردمی به آسایشگاه کهریزک نباشد، این مجموعه ۴۸ ساعته ویران می‌شود، گفت: بهزیستی هیچ کمکی به پروژه های عمرانی کهریزک نداشته است.

مجری پروژه تقلیل و تقویت ستون‌های اطراف مضجع مطهر امام حسین (ع) از آغاز فاز سوم اجرای این پروژه مهندسی خبر داد.

نتایج یک مطالعه جدید تایید می کند که سطح هورمون استرس در افراد متاهل کمتر از افراد مجرد است.

در نحوه صدور مجوز برای مراکز خیریه ضابطه خاصی وجود ندارد.