سرپرست سازمان حج و زیارت، گفت: مذاکرات ما با طرف سعودی پیشرفت نسبی داشته و اگر در ارتباط با تحقق انتظارات مورد تاکید، به نتیجه دست پیدا کنیم، مسیر حج برای زائران ایرانی باز شد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان از ١٧ اسفند در طول یک هفته به حساب آنان واریز می شود.

رئیس مرکز تحقیقات سوءمصرف مواد دانشگاه علوم بهزیستی ، از اجرای طرح ملی «پیشگیری از مصرف مواد با رویکرد دانشجو محور»، خبر داد.

مشهد ـ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به مطالعه تحولات جمعیتی گفت: در حال حاضر تعداد زنان مجرد میانسال در حال افزایش و رو به رشد است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: مطالعات آینده نشان می دهد که زنان سالمند مجرد رو به افزایش هستند و جامعه ما به سمت سالمندی حرکت می‌کند، گفت: به همین دلیل میل به گرفتن فرزند خوانده قطعا بیشتر خواهد شد. همچنین تغییرات فرهنگی و باورهای رایج نسبت به باروری، تغییرات نگرشی و غیره، نیز این آمار را افزایش می‌دهد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از واریز عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی از 17 اسفندماه خبر داد و افزود: قبل از پایان سال بخش قابل توجهی از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد را تسویه می کنیم.

رئیس سازمان بهزیستی گفت: حدود 23.6 درصد از جمعیت آسیب دیدگان اجتماعی در کشور دچار اختلالات روانی هستند.

معاون مرکز امور اجتماعی وزارت کشور با تاکید بر نقش جوانان در کنترل آسیب های اجتماعی، گفت: اقدامات سمنها در مبارزه با آسیبهای اجتماعی موثرتر از اقدامات دولتی است.

رئیس سازمان بهزیستی با بیان اینکه هیچ محلی بهتر از هدفمندی یارانه ها برای افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی وجود ندارد، گفت: برای تخصیص و تامین منابع هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت.

سخنگوی دولت با اشاره به حذف سهم ٤٢ درصدی هلال‌احمر از حق ثبت، گفت: از سهم هلال احمر دفاع می‌کنم.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ضمن برگزاری نشست های تخصصی چهره به چهره با معاونان داوطلبان استان ها به استماع مسائل و مشکلات آنها پرداخت.

مدیر امور حقوقی موسسه خیریه کهریزک خبرداد گفت: درآمدهای موسسه کهریزک در سال 94 ،‌74 میلیارد بود که 63 میلیارد تومان آن هزینه شد و بقیه را برای سال 95 اختصاص دادیم.

35 دانشگاه کشور، میزبان 54 شهید گمنام خواهند بود و طی مراسمی این شهدای گرانقدر در دانشگاه ها تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.

معاون مشارکت های مردمی موسسه آسایشگاه کهریزک، از کمک ۷۴ میلیارد تومان در سال گذشته از سوی مردم به آسایشگاه کهریزک خبر داد.

وزیر بهداشت با انتقاد از سیاسی شدن کشور گفت: وقتی همه چیز سیاسی شد، دانشگاه هم که باید محل گفتگو و مباحث علمی باشد، سیاسی می شود.

سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای ضمن تاکید بر اینکه ایران تحقق حجی عزت مندانه را با جدیت دنبال می کند اعلام کرد مذاکرات برای حج ۹۶ همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: امنیت اجتماعی مهمترین مقوله در سازمان تأمین اجتماعی است.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات مردم خوزستان گفت: مسئولان پالایشگاه خوزستان به موضوع مسئولیت پذیری در مقابل مردم بی تفاوت هستند.

رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: کمک به افراد جامعه از طریق پرداخت یارانه قابل قبول نبوده و از این طریق نمی توان جامعه ای را توانمند کرد.

با حکم معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور، کیوان دواتگران به عنوان سرپرست مرکز جامع فوق تخصصی "آرمان شایان" منصوب شد.