بیمه شدگان می توانند برای مشاهده سوابق پرداخت حق بیمه خود به صورت غیرحضوری به پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir مراجعه و با انتخاب گزینه سوابق بیمه شدگان و ورود به سامانه، مطابق راهنمای ثبت نام، اقدام کنند.

برخورد مناسب در شرایط ویژه نکته‌ای نیست که در ذات انسان‌ها نهادینه‌شده باشد بلکه باید با آموزش در دوره‌های مختلف آن را فراگرفت. پدیده‌ای که امروز با آن روبه‌رو هستیم پس‌ماندگی فرهنگی است.

جانشین معاونت فنی ستاد بازسازی عتبات عالیات در پروژه صحن فاطمه زهرا(س) گفت: عملیات اجرایی طرح توسعه حرم مطهر علوی به مرحله نما و کاشی‌کاری رسیده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت: بیمه بیکاری کارگران پلاسکو باید بدون تشریفات اداری انجام شود.

در بروز فجایعی چون پلاسکو به همان اندازه که رسیدگی به وضعیت خانواده‌ جان‌باختگان مهم است، رسیدگی به وضع روحی افرادی که از نزدیک درگیر مساله بوده و شهادت همکاران خود را دیده‌اند ضروری است.

از صبح امروز، کارگران مجتمع تجاری پلاسکو، برای دریافت بیمه بیکاری خود به اداره کار و تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه کرده اند.

ممکن است برخی از والدین تصور کنند که دروغ گفتن در ذات بچه است و این وظیفه والدین است که برای اینکه جلو عادت شدن آن را بگیرند، آنها را برای دروغگویی شان تنبیه کنند. واقعیت این است که خیلی وقت ها خود والدین زمینه را برای دروغگویی فرزندشان ایجاد می کنند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: زائران ایرانی در حادثه آتش سوزی هتل آسیبی ندیده‌اند. 

اگر تحت شرایطی سوسک‌ها منقرض شوند اتفاقات خوبی در انتظار زمین نخواهد بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، اقدامات و حمایت های بیمه ای و درمانی در خصوص بازماندگان شهدای آتش نشان و کارگران بیکار شده حادثه پلاسکو را تشریح کرد.

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران، از آمادگی این انجمن برای ارائه حمایت های اجتماعی به بازماندگان حادثه ساختمان پلاسکو خبر داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به دارندگان کارگاه‌های تولیدی در پلاسکو با هماهنگی استانداری وام ۱۰۰ میلیونی با بهره ۴ درصد داده می‌شود.

بر اساس دستور اداری مشترک بین حوزه های فنی و درآمد و اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی درمان و عمر مستمری بگیران این سازمان از آذر 95 لغایت آبان سال ٩٦ تمدید شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به حادثه پلاسکو، گفت: حکم مستمری بازماندگان شهدای آتش نشان این حادثه بدون تشریفات اداری صادر می شود.

رئیس کمیته امداد گفت: مددجوی امداد نباید در نوبت دریافت وام بماند بلکه افرادی باید در صف بایستند که به صورت میلیاردی وام‌های کلان دریافت می‌کنند و پس نمی‌دهند.

سازمان بهزیستی کشور از حضور گروه حمایتهای روانشناختی از مصدومان در بیمارستانهای تهران خبر داد.

ابعاد زیانبار احکام بازنشستگی زودرس بر سازمانها و صندوق های بیمه گر اجتماعی در قالب مصوبه مجلس آنگاه مضاعف می شود که بر همسانسازی حقوق شاغل و بازنشستگان تاکید دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از انتقال امور اجرایی مدیریت مرکز مددکاری کشور به کمیته امداد استان تهران خبر داد.

زنجان-رییس مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: ۴۰ دانش آموز که در اردوگاه امام خمینی(ره)زنجان دچار مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس کمیته امداد با تاکید اینکه وابستگی امداد به دولت باید کاهش یابد، گفت: لازم است کمک‌های مردمی و همچنین زکات و فطریه پرداختی مردم به سمت رفع معیشت نیازمندان هدایت شود.