اراک- صورت رنگ پریده و نگاه بی روحش به سوی مادر که بالای سرش ایستاده می چرخد، مادر بغضش را فرو می برد، از عروسک بازی روی تخت بیمارستان خسته شده، بانگاه ملتمسانه می گوید مادر مرا به خانه ببر.

معاون فرهنگی واموراجتماعی بنیاد شهید از بازبینی درارائه خدمت رسانی آموزشی به جامعه ایثارگری خبردادوگفت: باتوجه به افزوده شدن شهدای مدافع حرم و منابه جمعیت ایثارگری، مدارس شاهدافزایش می یابد.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید از ارائه خدمات درمانی به ۶۳ هزار و ۸۰۰ جانباز شیمیایی، هزار و ۹۸۰ جانباز قطع نخاعی و ۲۱۸ هزار جانباز اعصاب و روان خبر داد.

معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید در جلسه مسئولان امور ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست سراسر کشور اعلام کرد: مهم‌ترین دغدغه کنونی موضوع اشتغال خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه شرایط اعزام حاجیان به مراسم حج همان شرایط اعلام شده از سوی مقام معظم رهبری است، گفت: برای اعزام زائران به عتبات عالیات از بخش خصوصی استفاده می کنیم.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی هتک حرمت یکی از مادران شهدا در فضای مجازی توضیحاتی را منتشر کرد.

قم - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: مرکزیت مسائل فرهنگی کمیته امداد باید در قم و کنار علما و اساتید حوزه قرار گیرد و توسعه یابد.

بندرعباس - رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور گفت: توسعه و رونق گردشگری نیازمند تدوین یک برنامه جامع است.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیادشهید گفت: پیش بینی می کنیم ۱۱ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای بودجه سال ۹۶ مصوب شود که در این صورت تنها دولت یک درصد به بودجه اضافه کرده است.

اراک- مشاور پزشکی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: تداوم کاهش نرخ رشد جمعیت کشور در سال های آتی، بحران بزرگی را رقم می زند و باید هر چه زودتر چاره اندیشی همه جانبه در این رابطه صورت پذیرد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: هم اکنون ۱۰ هزار هکتار از زمین های موقوفات در اختیار دستگاه ها و نهادهای نظام است.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس با بیان خبر تدوین طرح تبدیل بنیاد شهید به وزارتخانه ایثارگران، گفت: این وزارتخانه رفع مشکلات را محقق می‌سازد.

در اولین همایش روز جهانی داوطلب، جهادگران قرارگاه جهادی امام رضا (ع) از تندیس حاج عبدالله والی رونمایی کردند.

معاون اوقافی،حقوقی و امور مجلس سازمان اوقاف گفت: طی دو سال گذشته حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه ها با همکاری وزارت بهداشت هزینه شده که این اتفاق خوشایندی در حوزه بین بخشی دولت است.

قائم مقام وزیربهداشت با اشاره به تأثیرات ارزشمند موقوفات درمانی در ارتقاء سطح خدمات درمانی و بهداشتی از رسیدگی و تکمیل پروژه های درمانی موقوفات خبر داد.

اصفهان – رئیس هیئت مدیره انجمن مالی اصفهان گفت: ضروری است روز حسابدار در تقویم ملی کشور درج شود تا ارزش این شغل برای همگان یادآوری شود.

اصفهان – فرماندار سمیرم گفت: به دنبال بارش باران در شهرستان سمیرم آبگرفتگی مدرسه و منازل در این شهرستان به وجود آمد.

 اصفهان -مدیر امور اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان گفت:بر اساس آمار موجود در استان اصفهان ۵۰۰ هزار نفر مبتلا به دیابت هستند که ۲۵۰هزار نفر از این افراد در شهر اصفهان زندگی می‌کنند.

اصفهان - معاون بهره‌وری و اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در سال جاری ۱۰ پروژه مشارکتی در بخش مسکونی و تجاری با اعتباری بالغ بر ۱۱۳ میلیارد ریال اجرایی خواهد شد.

اصفهان- رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با آمدن فصل زمستان به طور قطع شاهد بارش برف در شهر اصفهان خواهیم بود.