اراک- مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری مرکزی گفت: کنکاش و ارزیابی وضعیت توسعه وسرمایه اجتماعی در استان نشان می دهد که برنامه ریزی های مقطعی و موردی چاره ساز نبوده و خود عامل بروز چالش است.

همایش ماموریت جوان مومن انقلابی برای پیشرفت کشور به همت جامعه دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

مدیرکل دفتر امور ترویج تجارت سازمان توسعه تجارت گفت: نمایشگاه خودرو نشان داد شهر آفتاب پتانسیل جذب مردم را دارد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر گفت: می توانیم از سیستم های اطلاعاتی شهرنت ها و با بهره گیری از ارتباطات اضطراری در زمان بروز حوادث غیرمترقبه استفاده کنیم.

کمیته های انقلاب اسلامی بی تردید از اولین نهادهای بر آمده از متن مردم مسلمان ایران بود که بطور خود جوش در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری و فرماندهی روحانیت مردمی و متعهد تولد یافتند.

رئیس پلیس راه کشور، از ممنوعیت تردد اتوبوس های مسافربری فاقد سامانه «سپهتن» در جاده های کشور خبر داد.

همزمان با دهه مبارک فجر، تفسیر قرآن مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، بر روی سرویس ذکر تبیان، بارگزاری شد.

اصفهان – دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: تامین امنیت در جامعه وظیفه مشترک دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است و از این وظیفه کوتاهی نخواهند کرد.

اصفهان – فرمانده انتظامی استان اصفهان درباره آخرین وضعیت تعقیب قاتل شهید محسن محمدی گفت: در همه مبادی‌های ورودی و خروجی شهر اصفهان و در دیگر استان‌های کشور تعقیب قاتل در حال انجام است.

اصفهان- دبیر علمی همایش ملی بازی‌های رایانه‌ای  از برگزاری این همایش در تاریخ ۲۷ بهمن ماه در دانشگاه اصفهان خبر داد.

اصفهان - دبیر علمی همایش ملی بازی‌های رایانه‌ای  گفت: اصفهان دومین استان آکادمیک کشور است و به زودی از سوی مسئولان کشوری به عنوان قطب علمی بازی‌های رایانه‌ای ایران معرفی ‌شود.

اراک- صورت رنگ پریده و نگاه بی روحش به سوی مادر که بالای سرش ایستاده می چرخد، مادر بغضش را فرو می برد، از عروسک بازی روی تخت بیمارستان خسته شده، بانگاه ملتمسانه می گوید مادر مرا به خانه ببر.

معاون فرهنگی واموراجتماعی بنیاد شهید از بازبینی درارائه خدمت رسانی آموزشی به جامعه ایثارگری خبردادوگفت: باتوجه به افزوده شدن شهدای مدافع حرم و منابه جمعیت ایثارگری، مدارس شاهدافزایش می یابد.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید از ارائه خدمات درمانی به ۶۳ هزار و ۸۰۰ جانباز شیمیایی، هزار و ۹۸۰ جانباز قطع نخاعی و ۲۱۸ هزار جانباز اعصاب و روان خبر داد.

معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید در جلسه مسئولان امور ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست سراسر کشور اعلام کرد: مهم‌ترین دغدغه کنونی موضوع اشتغال خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه شرایط اعزام حاجیان به مراسم حج همان شرایط اعلام شده از سوی مقام معظم رهبری است، گفت: برای اعزام زائران به عتبات عالیات از بخش خصوصی استفاده می کنیم.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی هتک حرمت یکی از مادران شهدا در فضای مجازی توضیحاتی را منتشر کرد.

قم - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: مرکزیت مسائل فرهنگی کمیته امداد باید در قم و کنار علما و اساتید حوزه قرار گیرد و توسعه یابد.

بندرعباس - رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور گفت: توسعه و رونق گردشگری نیازمند تدوین یک برنامه جامع است.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیادشهید گفت: پیش بینی می کنیم ۱۱ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای بودجه سال ۹۶ مصوب شود که در این صورت تنها دولت یک درصد به بودجه اضافه کرده است.