همایش یک روزه دادستانی تهران به موضوع انفال و منابع طبیعی اختصاص داشت و در آن دادستان تهران بر ضرورت تلقی جرایم زیست محیطی به عنوان فساد، تاکید کرد.

کرمانشاه- دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: رقم قابل توجهی برای پرداخت به سرمایه گذاران وجود ندارد و مردم خودشان را برای ضرر آماده کنند.

شهریار- دادستان شهریار از دستگیری شهردار سابق این شهر خبر داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اعلام اولویت جامعه ایثارگری برای جذب در هیئت علمی این دانشگاه اعلام کرد: ۷۰درصد فرزندان جامعه ایثارگری در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول تحصیل هستند.

مدیرعامل ستاد دیه با اشاره به زندانی بودن ۸۱۲ راننده، گفت: ۲۲ درصد این زندانیان مربوط به استان خراسان رضوی هستند.

کرمانشاه- معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قصرشیرین گفت: شهرستان قصرشیرین یک شهر آرام و فاقد جرائم خشن است.

رئیس قوه قضاییه استفاده از رسانه های ضد انقلاب در انعکاس اخبار و مطالب مختلف از جمله امور انتخاباتی را جرم دانست و بر لزوم رعایت اصول اخلاقی و دشمن شناسی از سوی نامزدها،ومسئولان تاکید کرد.

رئیس سازمان زندان ها گفت: طرح بیمه شدن زندانیان هنوز از سوی دولت ابلاغ نشده است.

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس، از بررسی طرح کاهش مجازات اعدام در کمیسیون قضائی مجلس خبر داد.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات از رسیدگی به اتهامات روزنامه کیهان خبر داد و گفت: در سه عنوان اتهامی، این روزنامه تبرئه شد.

یک مسئول دانشگاهی گفت: سه هزار دانشجوی ایثارگر در مقطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد مشغول تحصیل هستند.

مدیر کل اسناد و امور مترجمین قوه قضائیه از امحای ۹۴ میلیون پرونده در کشور خبر داد.

معاون حقوقی قوه قضائیه با اشاره به سامان‌دهی پرونده‌های قضایی، گفت:از ۱۵۹ میلیون پرونده، بیش از ۱۱۵ میلیون پالایش و اطلاعات آنها استخراج و ثبت رایانه‌ای شده است.

کمپین «حذف معیار محدودیت ظرفیت» پاسخ رسمی خود به رییس کانون وکلای مرکز را اعلام کرد.

وکیل‌مدافع خانواده «مه‌آفرید امیرخسروی» از خاتمه یافتن کل رد مال پرونده با تنظیم توافقنامه‌ای با حضور نماینده دادستان تهران و مجری حکم پرونده خبرداد.

وکیل‌مدافع بابک زنجانی گفت: شکایت شرکت ملی نفت ایران از بنده به اتهام استفاده از سند مجعول و نشر اکاذیب در دادسرای فرهنگ و رسانه رد شد.

رئیس کانون وکلای دادگستری از تغییر تعرفه های حق الوکاله خبر داد و گفت: بزودی این تغییرات نهایی و به رئیس قوه قضائیه ارسال می شود.

نمایندگان مجلس در حالی در قانون برنامه ششم توسعه، سهم دستگاه قضائی از کل بودجه کشور را ۲.۹ درصد مصوب کردند که دولت برای اولین سال اجرای برنامه ششم، تنها ۱.۹۳ درصد از کل بودجه را اختصاص داد.

گرگان- دادستان کل کشور با تاکید بر این که کیفیت آرا، مهمترین خواسته مردم از دستگاه قضایی است از رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان گلستان خواست کیفیت آرای صادر شده را رصد کنند.

گرگان- دادستان کل کشور گفت: در حفاظت محیط زیست نقص قانون نداریم و فقط باید قانون به درستی اجرا شود.