مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد باید به سمت حل مشکلات جامعه حرکت کنند گفت: حدود ۱۰ درصد از مسئله اشتغال جامعه با مشارکت سازمان های مردم نهاد قابل حل است.

مدیرکل هماهنگی و ساماندهی امور جوانان گفت: شاخص توسعه جوانان در دو لایه استانی و شهرستانی در حال تهیه است و اطلس جامع شاخص‌ها تا پایان سال ۹۶ تدوین می‌شود.

مدیرکل طرح های ملی جوانان با بیان اینکه دوره نگاه امنیتی به جوانان گذشته است گفت: خانه جوانان محل فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی جوانان است، نه فعالیت‌های سیاسی.

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده آخرین وضعیت طلاق در استان‌های کشور را تشریح کرد و گفت: مجمع ملی خیرین ازدواج در بهار ۹۶ تشکیل می‌شود.

مدیرکل هماهنگی و ساماندهی امور جوانان، از راه‌اندازی سامانه الکترونیکی ستادهای ساماندهی امور جوانان خبر داد.

چهارمین گردهمایی مسئولان امور جوانان سراسر کشور با پنل تخصصی ازدواج و تعالی خانواده آغاز بکار کرد.

هشتمین همایش بین المللی روز جهانی بیماری های نادر با حضور متخصصان این حوزه و با حضور برخی از هنرمندان و اهالی ورزش در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان، گفت: چهارمین گردهمایی مسئولان جوانان سراسر کشور از روز سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵، در شیراز برگزار می‌شود.

معاون ساماندهی امور جوانان از راه اندازی «خانه جوان» در تمای استان‌ها تا پایان سال خبر داد.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: در حال حاضر هفت میلیون زن ورزشکار داریم و نیمی از جامعه پزشکی را زنان تشکیل می دهند.

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری با خانواده «قاسم شجاعی» نگهبان ساختمان پلاسکو که در حادثه آتش‌سوزی و فروریختن این ساختمان جانباخته بود، دیدار و گفتگو کرد.

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی بدون مشارکت جوانان ممکن نیست.

معاون ساماندهی امور جوانان به نگرش ذهنی مردم به فعالیت روانشناسان در جامعه اشاره کرد و گفت: جامعه گریزان از مشورت و خودمحور، باید به سمت مصالح جمعی‌ و مشورتی‌ اقبال پیدا کند.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش وجوانان از برگزاری کنگره علمی «جوانان در آیینه پژوهش وضعیت مسائل و چالش‌ها» در شیراز خبر داد.

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان با بیان اینکه یک سمن به ازای هر ۱۵ هزار جوان داریم، گفت: این تعداد بسیار اندک است.

سومین نشست از سلسله نشست‌های «لحن آبی خرد» با موضوع زنان و فضای مجازی از سوی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

تئاتر «خانه‌ای در انتهای خیابان بهار» به آسیب‌ها و مشکلات این روزهای زنان و دختران جامعه می‌پردازد.

اقتضائات اشتغال زنان با مسئولیت‌های خانوادگی در دستور کار شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده قرار گرفت.

ویژه برنامه چهارشنبه-بازی با هدف ارائه الگوهای تفریحی سالم طراحی و اجرا می شود.

عدالت اجتماعی یعنی حقوق برابر برای همه مردم و پایداری بر این آرمان که همه افراد بشر باید بدون هیچ گونه تبعیضی از مزایای پیشرفت‌های اقتصادی و اجتماعی بهره مند باشند.