رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه قضات همواره در معرض لغزش هستند،گفت: رفتار صحیح در شئون مختلف با مراجعان به قوه قضاییه، یک ضرورت است چراکه بسیاری از نارضایتی ها به این مسئله بازمی گردد.

پسر جوانی که هنگام کار با دستگاه ریخته گری دچار نقص عضو شده بود، توسط اورژانس به بیمارستان البرز کرج منتقل شد و مورد عمل پیوند قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف جسد راننده گرفتار در حادثه بهمن گردنه «مبارک آباد» آبعلی خبر داد.

افزایش نرخ بلیت اتوبوس و مترو در سال ۹۶ در کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بررسی شد.

نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: جمعیت هلال احمر نهادی خدمتگزار و حافظ جان و مال مردم است و نباید دغدغه بودجه داشته باشد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف جسد راننده گرفتار در حادثه بهمن گردنه " مبارک آباد " آبعلی خبر داد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: در دو عملیات ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر، ۷۳۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

​فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: خبر و فیلم تیراندازی در بلوار بهداشت زاهدان و کشته شدن چهار نفر که در شبکه‌های اجتماعی در حال گردش است، کذب است.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش از دستگیری یک تبعه بیگانه غیر مجاز با 14 سند جعلی خبر داد.

معاون اجتماعی استاندار تهران گفت: 700 زن در استاندار تهران نیازمند نگهداری فوری هستند و باید برای ارائه خدمات به آنها اقداماتی انجام دهیم.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از اجرای طرح کوثر و دستگیری 30 سارق و کشف 880 کیلوگرم مواد مخدر توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد

نشست تخصصی تبیین جهانی «الگوی سوم زنان» سه شنبه ۱۰ اسفندماه، با حضور بانوان متخصص ایرانی و غیرایرانی برگزار می شود.

چگونگی راه اندازی خطوط ال ارتی در سه محور خیابان وای عصر (عج)، خیابان انقلاب ومنطقه ۱۲ شهرداری تهران در کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران بررسی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از کشف محموله730میلیون ریالی پیچ خارجی قاچاق خبر داد.

آتش سوزی در قسمت سونای خشک یک منزل مسکونی، موجب گرفتار شدن هفت نفر از ساکنان ساختمان پنج طبقه شد که همگی با تلاش آتش نشانان نجات یافتند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران، گفت: ۴۹۰۰ ساختمان اعم از مسکونی، تجاری و اداری در اولویت ایمنی قرار دارند که بیشترین تعداد این ساختمان ها در مناطق ۱۲ و ۱۵ قرار دارد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، گفت: در محورهای کوهستانی، کاهش شدید دما و احتمال بروز کولاک وجود دارد، از همین رو، همراه داشتن تجهیزات زمستانی الزامی است.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با تاکید بر لزوم اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر، گفت: سازمان‌های مردم‌ نهاد، ظرفیت بسیار خوبی برای اجتماعی کردن این امر دارند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، از بررسی امکان احداث سوله ورزشی در بوستان اشرفی اصفهانی و زمین چمن مصنوعی مزین به نام آیدین نیکخواه بهرامی در محله مرزداران غربی خبر داد.

آثار هنرمندان در زمینه بیان سجایای اخلاقی بانوی بزرگ اسلام تحت عنوان نمایشگاه هنر فاطمی در ایستگاه‌های منتخب مترو به نمایش در آمده است.