جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت صبح امروز با حضور برخی گروه ها مانند انجمن اسلامی دانشجویان و فارغ التحصیلان لرستان، جمعیت طرفداران نظم و قانون و جمعیت جوانان انقلاب اسلامی اعلام موجودیت کرد.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به قضایای فتنه سال ۸۸ گفت: باید ریشه این فتنه‌گری ها خشکانده شود و الا آینده نظام جمهوری اسلامی در معرض خطر قرار می‌گیرد.

یک کارشناس سیاسی نوشت:«جبهه مردمی» نمادی از ماهیت زاینده و پیشرونده انقلاب اسلامی است و نشان خواهد داد چطور این انقلاب در مسیر تکامل خود، نسل های جدید را با آرمان های متعالی اش همراه می کند.

رییس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: آتش سوزی ساختمان پلاسکو یک هشدار جدی بود که تهران در چه وضعیت خاص و بحرانی به سر می برد.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به بررسی برنامه ششم در مجمع، ماجرای مخالفت قاطع آیت الله هاشمی با رئیس‌جمهور را روایت کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای «حادثه تلخ پلاسکو» و شهادت عده ای از آتش نشان ها را تسلیت گفت.

رئیس خانه احزاب گفت: همایش فصلی خانه احزاب با حضور نایب رئیس مجلس، وزیر کشور و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پنجشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه گزینه نظامی یک حرف مفت و بی اساس است، گفت: ما توان بسیج کردن ۵ برابر نیروی زمینی آمریکا را داریم و از نظر قدرت حمل سلاح از آمریکا جلوتر هستیم.

حزب اراده ملت ایران در پیامی شهادت جمعی از آتش‌نشانان را در حادثه ساختمان پلاسکو تسلیت گفت.

آیت الله خسرو شاهی از شاگردان امام خمینی (ره) و علامه طباطبایی دار فانی را وداع گفت.

محمود صادقی دبیر کل حزب انجمن اسلامی مدرسین رئیس فصلی شئرای هماهنگی اصلاحات شد.

اعضای ستاد انتخابات حزب مردمی اصلاحات برای انتخابات سال ۹۶ در جلسه فوق العاده این حزب انتخاب شدند.

جامعه اسلامی مهندسین در پی حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو تهران پیام تسلیت صادر کرد.

۱۰۴ تشکل دانشجویی در نامه ای تاکید کردند: صراحتا و به صورت علنی به ریاست محترم قوه قضائیه اعلام کنید که بدون هیچگونه اغماضی به پرونده اتهامات «حسین فریدون»رسیدگی شود.

عضو جبهه مردمی انقلاب هدف از تشکیل این جبهه را حمایت از مردم جامعه دانست و گفت: مردم محروم بیش از دیگر اقشار جامعه در انقلاب اسلامی نقش داشته اند.

دبیرکل حزب توسعه و عدالت با بیان اینکه هدف جبهه مردمی، انتخابات ریاست جمهوری است، گفت: البته مسائل سیاسی و اجتماعی و مقابله با بحران های اجتماعی نیز از اهداف تشکیل این جبهه مردمی است.

نخستین همایش مجمع پزشکی و سلامت جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی در سالن همایش های مجتمع شهدای سرچشمه برگزار شد.

شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی طی پیامی درگذشت والده الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

وزیر اسبق ورزش و جوانان بر لزوم نقش آفرینی جوانان و توجه به جایگاه آنها در اداره کشور و پیشبرد اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی تاکید کرد.

یک عضو هیات موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: یکی از ضعف ها این است که مدیریت سیاسی کشور در مسیر انقلاب اصیل قدم برنمی دارد و از آن فاصله گرفته است.