نخستین جلسه هیات رییسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب عصر امروز پنجشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان برگزار شد.

نخستین جلسه هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی عصر امروز با حضور اعضای هیأت رئیسه برگزار شد.

اولین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با حضور و مشارکت پرشور و نشاط نمایندگان و چهره های وفادار انقلاب از ۴۳۰ شهر و ۳۱ استان و برگزیدگان ۲۵ قشر از اقشار مردم برگزار شد.

یادداشت میهمان: حسین نقاشی - عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران

هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب در نخستین نشست شورای مرکزی این جبهه انتخاب شدند.

سخنگوی جبهه ایستادگی در نشست شورای عالی این جبهه تعیین شد.

قم - مدیر مسئول روزنامه وطن امروز گفت: بسیاری از مسئولان حوصله تصمیم گیری ندارند و یا دچار روزمرگی شده‌اند، مشکلات معیشتی مردم بسیار زیاد است و باید به مشکلات آن ها رسیدگی شود.

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان توصیه کرد که انقلابی‌ها برای شرکت در انتخابات یک نفر را با فداکاری انتخاب کنند و همگی به اجماع برسند.

عضو شورای مرکزی «جبهه مردمی» گفت: به رای گذاشتن اعضای شورای مرکزی و کاندیداهای ریاست جمهوری در مجمع ملی جبهه مردمی را به نمایش در آورد.

شیراز- وزیر سابق نفت گفت: اسم من در لیست کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از جانب اصولگرایان قرار دارد.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: در انتخابات شوراها انتخابات به صورت الکترونیک برگزار می شود اما در انتخابات میان دوره ای مجلس و ریاست جمهوری شاخص های امنیتی الکترونیکی برای ما مشخص نشد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جبهه مردمی به دنبال تحقق مسائل معین شده که جزئی مهم از نظام و مطالبات رهبری به شمار می رود.

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: دولت باید به جنبه های اثباتی خود بپردازد و دیگر پرونده قبل را ببندد اگر به جای پرداختن به نقاط قوت مدام به بزرگ کردن گذشته بپردازیم برای مردم مشمئزکننده می شود.

یک مرجع تقلید در دیدار اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما همواره شما را دعا می‌کنیم و امیدواریم که بتوانید یک ائتلاف خوبی را میان اصولگرایان شکل دهید.

نخستین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فردا برگزار می شود.

رئیس فراکسیون امید گفت:باید ارتقای جایگاه مردم هدف همه ما باشد و این مهم را چه در فراکیسون امید و مجلس و چه در شورایعالی سیاست‌گذاری پیگیری می‌کنیم.

معاون اجرایی رئیس جمهور درباره اینکه آیا رئیس ستاد انتخابات آقای روحانی شده اید یا نه گفت: خبر ندارم که آقای روحانی ستاد تشکیل دادند یا نه.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:«تفکر انقلابی» یا عناوین مشابه آن صرفا یک عنوان یا تابلو نیست بلکه شاخصهایی دارد.