قائم مقام حزب اعتمادملی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی از دسته شخصیت هایی بودند که مربوط به تمام تاریخ می شوند؛ چراکه برای ما یک راه و روش مدیریت سیاسی ارایه کردند. از سوی دیگر شخصیت هایی را داریم که مفید و مؤثر هستند اما در دوران زندگی و حیاتشان تلاش می کنند تا از ‍پست ها و مسئولیت ها برای خودشان پل بسازند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما به یک مدیریت عدالت‌محور و دانش بنیان در کشور نیاز داریم. دانش‌بنیان بودن بدون عدالت‌محوری باعث افزایش اختلاف و تبعیض اجتماعی می‌شود.

حبیبی با اشاره به سخنان سید حسن نصرالله در همایش بزرگداشت فرماندهان شهید حزب‌الله گفت: رژیم صهیونیستی تهدیدهای سید حسن نصرالله را جدی بگیرد.

سخنگوی جبهه یکتا از معرفی گزینه های انتخاباتی این جبهه به جبهه مردمی نیروهای انقلاب خبر داد.

دبیر کل کانون دانشگاهیان، با اشاره به اینکه کمیته‌های دانشگاهی در استان‌ها با جبهه مردمی همکاری می‌کنند، گفت: راهکار تشکیل جبهه مردمی را برای تقویت وحدت بین نیروهای انقلابی مفید می‌دانیم.

رئیس ستاد انتخابات کشور، گفت:‌ بر اساس جدول زمان بندی شده از ۲۲ فروردین ماه سال آینده روند برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کلیپ تصویری اهم عملکرد خود از زمان اعلام موجودیت را به نمایش در آورد.

سخنگوی حزب اسلامی کار از برگزاری ستاد انتخاباتی این حزب در هفته جاری خبر داد.

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: آقای روحانی کاندیدای ما بوده است. بنابراین خوب و بد دولت تدبیر و امید به پای ما هم حساب می شود.

قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی گفت: در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال 96 بارها گفته ایم که به کسی چک سفید امضا نمی دهیم اما از سوی دیگر هر چه هم نگاه می کنیم، شخصی بهتر از آقای روحانی در شرایط موجود سراغ نداریم.

مسئول دفتر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، معتقد است که اقتصاد و معیشت مردم، می تواند پاشنه آشیل دولت روحانی در انتخابات ۹۶ باشد.

اسامی اعضای کمیته مرکزی انتخابات حزب اعتماد ملی از سوی رئیس کمیته انتخابات این حزب اعلام شد.

اعضای کمیته مرکزی انتخابات حزب اعتماد ملی از سوی رسول پناه معرفی شدند.

برخی سایت های خبری با انتشار تصویری از تراکت های تبلیغاتی مهندس بذرپاش در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، مدعی رونمایی از پوستر انتخاباتی وی برای انتخابات آتی ریاست جمهوری شدند.

مراسم اربعین ارتحال آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر امروز - پنج شنبه - 28 بهمن 95- در حرم امام خمینی (ره) برگزار می شود.

معاون سابق مطبوعاتی وزیر ارشاد گفت: مقدمه آشتی ملی، اظهار ندامت اصلاح طلبان از سال ها عملیات جنگ روانی و سیاسی علیه نظام است.

سمنان - رئیس خانه احزاب ایران گفت: در خانه احزاب از هر سه جریان مستقل، اصولگرا و اصلاح طلب حضور دارند و پیشرفت نظام و کشور هدف غایی تمام این افراد با نگاهی فراجناحی است.

سمنان - رئیس خانه احزاب با بیان اینکه این خانه از این پس با سیستم فراکسیونی تشکیل جلسه خواهد داد، گفت: هسته مرکزی خانه احزاب کشور ۳۰ عضو خواهد داشت.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی پنجشنبه در جمع مردم شهرستان قدس سخنرانی می کند.

نشست کمیته استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور دبیران استانی ان جبهه برگزار شد.