در پی درخواست شهردار تهران، عضو هیئت رئیسه مجلس از دعوت قالیباف برای حضور در صحن علنی مجلس و ارائه توضیح درخصوص حادثه پلاسکو خبر داد.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل صبح امروز وارد بیروت شد.

رئیس کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی چهارمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه و تدوین دومین گزارش شش ماهه مجلس از روند اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، از هفته آینده آغاز می‌شود.

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حفوظ تمامیت ارضی سوریه و مشارکت همه اقوام سوری در تعیین سرنوشت این کشور، باید مورد تاکید جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات آستانه باشد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پوشش نطق تحلیف ترامپ، از صدا و سیما خواست امانت را حفظ کند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۶ جزئیات مصوبه کمیسیون در مورد جریمه مشمولان غایب از خدمت سربازی در سال ۹۶ را تشریح کرد.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پی حادثه پلاسکو و شهادت جمعی از آتش‌نشانان پیام تسلیتی صادر کرد.

عضو مجمع نمایندگان تهران از تشکیل کمیته ویژه مجمع نمایندگان تهران برای بررسی حادثه ساختمان پلاسکو تهران و ایمنی پایتخت خبر داد و گفت: کمیته ویژه ۶ نفره مسئول پیگیری ۵ مصوبه مجمع شد.

جمعی از بازنشستگان پیش از موعد تامین اجتماعی در اعتراض به تبعیض و بی عدالتی در پرداخت مستمری خود، در مقابل مجلس تجمع کردند.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا از جلسه نهایی هیات نظارت بر انتخابات با رئیس ستاد انتخابات کشور و شورای نگهبان برای هماهنگی جهت برگزاری الکترونیک انتخابات خبر داد.

عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، از بررسی حادثه پلاسکو در نشست امروز این مجمع خبر داد.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: شرایط منطقه، خاور دور و مباحث بین المللی ناشی از انتخابات آمریکا مسائلی است که ایجاب می کند یک دولت قدرتمند، یکپارچه و متحد با یک تیم کاری قوی حضور داشته باشند.

مراسم ختم والده الیاس حضرتی با حضور چهره های حزبی و سیاسی صبح امروز برگزار شد.

دبیرکل مجمع مجالس آسیایی ضمن تشریح برنامه های دهمین نشست مجمع عمومی مجالس آسیایی، گفت: ۴۲ کشور به عنوان اعضای اصلی و ۱۶ کشور به عنوان اعضای ناظر در این نشست حضور خواهند داشت.

نماینده مردم تهران از عدم تشکیل جلسات شورای ساماندهی امور پایتخت توسط دولت یازدهم در سه سال گذشته انتقاد کرد.

اختلاف نظر میان قوا چیزی نیست که بگوییم فقط مختص به یک دوره یا یک دولت است. طبیعتا موضوعی است اجتناب ناپذیر اما گاهی این تفاوت دیدگاه ها شائبه هایی را ایجاد می کند که لازم است به موازات آن قدمی هم برای شفاف شدن موضوع برداشته شود. در این زمینه طرح ادعای کمک بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی روحانی در سال 92 از همین دست شبهات است.

نماینده بروجن در مجلس نهم با بیان اینکه من شناخت کامل از شخصیت بابک زنجانی دارم و ادبیات او را می شناسم، گفت: آنچه از سوی این فرد مطرح می شود تنها فرافکنی است و نمی تواند صحت داشته باشد.

نماینده مردم آبادان در مجلس نهم گفت: ما در زمان رسیدگی به پرونده زنجانی به سندی مبنی بر کمک به ستاد روحانی از سوی میلیاردر نفتی برخورد نکردیم.

رئیس کمسیون امنیت ملی در حاشیه بازدید از ساختمان پلاسکو گفت: این حادثه کمتر از میدان جنگ و عزیزانی که بر روی میدان مین رفتند نیست.

مراسم ختم والده الیاس حضرتی با حضور چهره های حزبی و سیاسی برگزار شد.