اراک- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جناح های سیاسی کشور کشش و مسئولیت پذیری انجام رسالت های انقلاب اسلامی را ندارند و باید روحیه انقلابی به جامعه ما بازگردد.

رئیس شورای جمهوری ملی بلاروس گفت: اعضای پارلمان بلاروس با افتخار در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا کرده و به مقام شامخ ایشان ادای احترام می کند.

همسر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درباره آخرین ملاقات و گفتگو با همسر خود و دغدغه های رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام سخن گفت.

ستاد انتخابات مازندران با صدور اطلاعیه ای بر لزوم ارائه گواهی عدم سوء پیشینه توسط متقاضیان ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد.

ساعده سیما: امیدوارم با ورود افراد شایسته، توانمند، پاکدست و سالم اقتصادی و سیاسی به شورای شهر، شورایی در خور شان مردم تهران داشته باشیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، از اعمال سیاست خصوصی سازی کشف و بهره برداری نفت در برنامه ششم توسعه کشور خبر داد.

مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز به ریاست آیت‌الله موحدی کرمانی و با حضور اکثریت اعضا تشکیل جلسه داد.

جلسه کمیسیونهای «سیاسی _ اجتماعی» و «حراست و پاسداری از ولایت فقیه» مجلس خبرگان رهبری در قم برگزار شد.

مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز به ریاست آیت‌الله موحدی کرمانی و با حضور اکثریت اعضا تشکیل جلسه داد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: امروز تمام ماموریت‌های نزسا را پهپادها انجام می‌دهند که شامل ماموریت‌های شناسایی، رزمی و انتحاری است.

اراک- جانشین فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(ع) گفت: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال نشان دادند متحد و منسجم هستند و با افراد خائن به کشور و خودفروخته آشتی نخواهند کرد.

یادگار گرامی امام (ره)، قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان را در فینال جام جهانی تبریک گفت.

همسر و فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پیامی از عموم مردم شریف ایران و مسئولان قدردانی کرده و از علاقه‌مندان و سوگواران «آیت‌الله» خواستند رخت سیاه از تن درآورند.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه گفت: بی خاصیت کردن سازمانها و نهادهای اسلامی مثل سازمان کنفرانس اسلامی، امروز به جای اینکه فلسطین موضوع اصلی این سازمان باشد موضوعات منطقه ای اصل است و لذا این سازمان کارکرد اصلی خود را فراموش کرده است.

اراک- امام جمعه اراک گفت: امروز دشمنان نظام اسلامی به دنبال آن هستند که سنگر مقدس نماز جمعه را مورد هدف قرار دهند، اما بدانند که ملت ایران هوشیار بوده و هرگز از مسیر انقلاب منحرف نمی شوند.

سنندج – امام جمعه سنندج ضمن اشاره به اهمیت تشکیل خانواده در جامعه، گفت: تامین شرایط ازدواج آسان برای نسل جوان و همچنین تشکیل به موقع خانواده یکی از نیازهای ضروری به شمار می رود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یک عده به جنگ می رفتند و عده ای کلاهبرداری می کردند؛ امروز هم عده ای مدافع حرم شدند و عده ای حقوق نجومی گرفتند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: اگر دنیا با ما نمی‌جنگد بخاطر اقتدار ماست و اگر استکبار به ما حمله نمی‌کند معلول اقتدار روحی و دینی ما است.

خطیب نماز جمعه تهران، با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بود، گفت: مردم حل مسئله رکود، گرانی، بیکاری، تبعیض و اعتیاد را از مسئولان مطالبه دارند.