حزب در مفهوم استانداردش چند مولفه دارد که باعث می شود به روند دموکراتیک کردن ساختار سیاسی یک جامعه کمک کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جلسات روزهای شنبه و یکشنبه کمیسیون نظارت مجمع گفت: برنامه ششم که به تصویب مجلس رسیده، با سیاست های کلی نظام مغایرت هایی داشت که درباره آنها بحث کردیم.

به منظور بررسی مغایرت‌ مصوبات مجلس در برنامه ششم با سیاست‌های کلی نظام دومین جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

به منظور بررسی مغایرت‌ مصوبات مجلس در برنامه ششم با سیاست‌های کلی نظام دومین جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

مقام معظم رهبری با صدور پیامی درگذشت آیت‌الله سیدابراهیم خسروشاهی را تسلیت گفتند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، با اشاره به نحوه مدیریت مجمع تشخیص مصلحت نظام تا زمان تعیین ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تا پایان هفته باید تکلیف اداره مجمع باید مشخص شود.

روابط عمومی کل سپاه در پیامی شهادت جمعی از آتش نشانان غیور و ایثارگر کشورمان در حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو را تبریک و تسلیت گفت.

به دنبال حادثه دردناک آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو تهران و به شهادت رسیدن تعدادی از غیورمردان آتش نشان، روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیتی صادر کرد.

اولین جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بر حُسن اجرای سیاست‌های کلی، پس از رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع، امروز در حالی که جایگاه خالی ایشان در جلسه، با سبد گُل و قاب عکس مزیّن شده بود و در فضایی آکنده از حُزن و اندوه، به ریاست دکتر محسن رضایی تشکیل شد.

جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بر حُسن اجرای سیاست‌های کلی، به ریاست محسن رضایی تشکیل شد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی ضمن تسلیت حادثه دلخراش پلاسکو گفت: جامعه مدرسین از مسوولین امر می‌خواهد تمام همت و تلاش خود را معطوف به نجات و امداد‌رسانی به مفقودان و مجروحان کرده و با تفقد از کسانی که در این حادثه متحمل خسارت و زیان شده‌اند موجبات تسکین و کاهش آلام آن‌ها را فراهم کند.

بستری شدن رئیس مجلس خبرگان رهبری در بیمارستان قم صحت ندارد.

شورای نگهبان در پیامی شهادت عده‌ای از آتش‌نشانان عزیز کشورمان در پی حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکوی تهران را تسلیت گفت.

استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: مسؤولان در کنار اینکه با بازماندگان حادثه پلاسکو همدردی می‌کنند، به فکر جبران خسارت حادثه دیدگان هم باشند.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیام تسلیتی به مناسبت شهادت تعدادی از عزیزان ایثارگر و فداکار آتش نشان در حادثه پلاسکو به آنان ادای احترام کرد.

روابط عمومی و امور بین الملل آستان مقدس امام خمینی(س) در پیامی به شهادت رسیدن جمعی از آتش نشانان و امدادگران ریزش ساختمان تجاری پلاسکو را به آحاد ملت بزرگ و صبور ایران تسلیت گفت.

وزیر سابق راه و شهرسازی در برنامه دست‌خط گفت: برجام نه آفتاب تابان و نه قرارداد ترکمنچای است.

اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دهه فجر برای ما دهه عزت و پیروزی اسلام، معرفت و اخلاق است، پس باید فضای معنوی بر برنامه های این دهه حاکم باشد و از تشریفات و تجملات پرهیز شود.

مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: غم عزیزان حادثه دیده و خانواده‌های نگران و چشم انتظار آتش نشانان فداکار و محبوسان احتمالی در زیر آوار، داغ این حادثه دردناک را افزون می‌کند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با تاکید بر اینکه آتش نشانان عزیز سنگرنشینان همیشه در صحنه هستند، گفت: در هر میدانی باید صلاح لازم را داشته باشیم تا خطر را دفع کنیم.