مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان از کشف 120 هزار لیتر فرآورده‌های نفت گاز از یک شناور در بندر زرک خبر داد.

نشریه گسترش صنعت به اتهام انتشار جزئیات جلسه دادگاه قبل از صدور حکم با اکثریت آرا مجرم شناخته شد؛ روزنامه وطن امروز در بابت اتهام تخلف از مصوبات شورای عالی امنیت ملی با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه کردستان با اشاره به اینکه بیشترین زندانیان غیرعمد این استان را محکومان مالی شامل می‌شود، گفت: محبوسان چک با 205 مددجو بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

علیزاده طباطبایی خرروج مهدی هاشمی از کشور را تکذیب کرد.

نکوداشت "سیلویا تلنباخ" در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می شود.

دادستان تهران ضمن بیان اینکه اجرای عدالت سخن گفتن و آمار دادن نیست نسبت به اعتصاب غذای برخی متهمان نیز واکنش نشان داد.

با پیگیری مدیر زندان و واحد مددکاری اجتماعی زندان مرکزی اراک یک زندانی که به جرم قتل عمد در زندان بسر می‌برد، بعد از ۲۴ سال در زندان با مادر خود دیدار کرد.

وکیل مدافع مهدی خزعلی از آزادی موکلش خبر داد.

دادستان کل کشور گفت: حمایت دولت جدید امریکا از جریان سران فتنه، نشان دهنده این است که آنها تحت حمایت امریکا این حرکت را انجام می دادند و آقایانی که جزو این جریان بودند برای بازگشت به دامن ملت باید ازملت عذرخواهی و توبه کنند و به اقیانوس ملت بپیوندند.

نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع اظهارنظر نسبت به پرونده‌ها و دفاع از کیفرخواست، با حضور معاونان دادستان، سرپرستان نواحی دادسرای تهران و دادیاران اظهارنظر و دفاع از کیفرخواست برگزار شد.

سایت خبری تدبیر 24 که پیش از این از دسترس خارج شده بود، امروز رفع فیلتر شد.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: دو مظنون دخالت در شکل‌گیری حادثه ساختمان پلاسکو در بازداشت هستند و پرونده این حادثه از حیث شناسایی عوامل موثر در آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان در دست بررسی است.

احسان مازندرانی با پایان دوره محکومیت خود از زندان اوین آزاد شد.

دادستان عمومی و انقلاب پردیس از دستگیری شهردار بومهن و دو نفر از معاونان شهرداری بومهن به جرم ارتشا و اختلاس خبر داد.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: نتیجه پژوهش های صورت گرفته در پژوهشکده شورای نگهبان درباره مفهوم «رجل سیاسی و مدیر و مدبر» این هفته در صحن شورای نگهبان بررسی می شود.

یکصد و هشتمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه فردا (یکشنبه) با حضور اهالی رسانه برگزار می‌شود.

نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع اظهارنظر نسبت به پرونده‌ها و دفاع از کیفرخواست، با حضور معاونان دادستان، سرپرستان نواحی دادسرای تهران و دادیاران اظهارنظر و دفاع از کیفرخواست به ریاست عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران برگزار شد.

رییس قوه قضاییه با تبریک و تهنیت فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 1357 ، تاکید کرد: برگزاری این جلسه در آستانه 22 بهمن را به فال نیک می گیریم که پیام آن، وحدت و هماهنگی سران قوا در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و حل مشکلات مردم است.

روابط عمومی قوه قضاییه خبر تصویب آیین‌نامه قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی در جلسه مسئولان عالی قضایی را اصلاح کرد.