نشست «نظارت بر رفتار قضات و صیانت از حق دفاع» از سوی تشکل علمی وکلا برگزار می‌شود.

رئیس کل دادگستری تهران گفت: اعتبارات پروژه های عمرانی در حال تامین است و ان شااله در سال 96 تعدادی از پروژه های ساختمانی ما قابل بهره برداری خواهد بود.

آیت الله آملی لاریجانی بر لزوم رعایت اصول اخلاقی و دشمن شناسی از سوی مردم، نامزدها، مسئولان، مجریان و ناظران انتخابات تاکید کرد.

رئیس قوه قضاییه استفاده از رسانه های ضد انقلاب در انعکاس اخبار و مطالب مختلف از جمله امور انتخاباتی را جرم دانست و بر لزوم رعایت اصول اخلاقی و دشمن شناسی از سوی مردم، نامزدها، مسئولان، مجریان و ناظران انتخابات تاکید کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر از کشف 700 هزار لیتر نفت گاز در بوشهر خبر داد.

شورای نگهبان طرح استفساریه تبصره (4) ماده (52) قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی که درمورد اعلام نظر این شورا درخصوص صلاحیت منتخب پس از اعلام صحت انتخابات حوزه انتخابیه است را باردیگر دارای ایراد دانست.

دادسرای ویژه روحانیت قم خبر داد: احمد منتظری که در پی اقداماتی علیه نظام و اهانت و دورغ پردازی نسبت به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به شش سال زندان محکوم شده بود، امروز برای اجرای حکم بازداشت شد.

رئیس قوه قضائیه گفت: فجایعی که از سوی رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین انجام می شود آزمایش بزرگی برای غرب است و اقدامات رژیم صهیونیستی مصداق بارز جنایات جنگی است.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: مرخصی مهدی هاشمی که از زمان فوت پدرش بود مورد استثنایی نیست؛ گاهی افراد دیگری هم به چنین مرخصی هایی می‌روند

نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع اظهارنظر نسبت به پرونده‌ها و دفاع از کیفرخواست به ریاست عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران برگزار شد.

رئیس قوه قضاییه از مشکلات پدید آمده برای برخی از هموطنان بر اثر بارندگی ها و سیلاب های اخیر ابراز تاسف کرد.

قاضی سراج درگذشت والده معاون قضایی دادستان کل کشور را تسلیت گفت.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: مرخصی مهدی هاشمی تمدید شده است.

رئیس قوه قضاییه با بیان اهمیت و ضرورت اخلاق در نحوه برخورد قضات و کارمندان دستگاه قضایی، گفت: رای عادلانه زمانی صادر می‌شود که قاضی به شناخت صحیحی از عدالت دست یابد و در پی آن از تشخیص خود تبعیت کند که در این زمینه، اخلاق یکی از مهم‌ترین مولفه‌های موثر است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان از کشف 120 هزار لیتر فرآورده‌های نفت گاز از یک شناور در بندر زرک خبر داد.

نشریه گسترش صنعت به اتهام انتشار جزئیات جلسه دادگاه قبل از صدور حکم با اکثریت آرا مجرم شناخته شد؛ روزنامه وطن امروز در بابت اتهام تخلف از مصوبات شورای عالی امنیت ملی با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه کردستان با اشاره به اینکه بیشترین زندانیان غیرعمد این استان را محکومان مالی شامل می‌شود، گفت: محبوسان چک با 205 مددجو بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

علیزاده طباطبایی خرروج مهدی هاشمی از کشور را تکذیب کرد.

نکوداشت "سیلویا تلنباخ" در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می شود.

دادستان تهران ضمن بیان اینکه اجرای عدالت سخن گفتن و آمار دادن نیست نسبت به اعتصاب غذای برخی متهمان نیز واکنش نشان داد.