سخن از یک معلم شهید است؛ کسی که در سالروز میلاد حضرت صدیقه طاهره(س) به دنیا آمد و در سالروز شهادت آن بانوی برترین هم به شهادت رسید و امروز، سی اُمین سالگرد عروج اوست.

قم - دهم اسفند ۵۷ سالروز ورود امام خمینی(ره) به قم و پایان دوری ۱۵ ساله از ایشان است، روزی که خاستگاه انقلاب میزبان معمار انقلاب شد.

مشاور وزیر ارشاد امنیت و آرامش کشور را مرهون خون شهدا و رشادت‌های ایثارگران دانست و گفت: یک سوم کارمندان ارشاد خراسان رضوی را خانواده شهدا و یا ایثارگران تشکیل می‌دهند.

دزفول- با حضور مقامات کشوری و لشگری دومین کنگره ملی شهید مهدی باکری اسفند ماه به مدت یک هفته در دزفول برگزار می شود.

همزمان با ایام عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) پیکرهای ۱۷ شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در ۱۰ نقطه تهران تشییع و تدفین خواهد شد.

پیکر ۲۲۴ شهید دوران دفاع مقدس همزمان با ایام فاطمیه در ۳۱ استان کشور تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

اهواز - فرمانده حوزه بسیج تندگویان صنعت نفت ـ جنوب گفت: دو شهید گمنام عملیات های بدر و شرق دجله و همچنین تک دشمن بین زویدات و عراق، روز چهارشنبه در اهواز تشییع می شود.

او یکی از شجاع ترین و در عین حال با اخلاص ترین فرماندهان لشکر اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس است؛ فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) که همیشه مانند یک بسیجی بود و در میان یارانش گم می شد.

ویژه برنامه «نغمه عشاق»، آیین پاسداشت و تکریم خانواده شهدا با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره هشت سال ایثارگری و رشادت حماسه آفرینان دفاع مقدس در فرهنگسرای گلستان برگزار شد.

خرمشهر- معاون ستاد کل نیروهای مسلح، برگزاری یادکردهای شهدا همچون اعطای جایزه شهید رهنومن را عاملی در ایجاد حرکت و سازندگی در فرد و جامعه دانست.

خرمشهر - پنجمین جایزه ملی شهید رهنمون به ۱۸ شهید و ایثارگر فعال حوزه پزشکی تعلق گرفت.

آبادان – با حضور جمع کثیری از متخصصان و دانشجویان در محل بیمارستان صحرایی علی ابن ابیطالب (ع) آبادان، هفتیمن کنگره ملی تروما و طب رزم آغاز به کار کرد.

جلد سوم کتاب مردمی ایثار با عنوان «ایثار و آگاهی» به زودی منتشر می‌شود.

خرمشهر – شرایط فراهم ساختن تمهیدات برای ارائه خدمات مطلوب به میهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور در خرمشهر تصویب شد.

همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه(س)، یادواره چهارمین سالگرد شهید مدافع حرم، سردار سید حمید طباطبایی مهر چهارشنبه ۴ اسفندماه در مسجد شهید بهشتی برگزار می‌شود.

آبادان - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از میزبانی این دانشکده از هفتمین کنگره ملی تروما و طب رزم در روزهای پایانی این هفته خبر داد.

ویژه برنامه «نغمه عشاق»، آیین پاسداشت و تکریم خانواده شهدا با تجلیل از خانواده شهید مرتضی کریمی در فرهنگسرای گلستان برگزار شد.

در روزهای پایانی بهمن ماه سال جاری چهارمین سفر استانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان گلستان انجام شد.

ویژه‌برنامه «نغمه عشاق»، مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای منطقه هشت و تکریم خانواده‌های شهدای مدافع حرم مطابق هر هفته، پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود.

یکی از پوسترهای امسال تظاهرکنندگان راهپیمایی ۲۲ بهمن، پوستر «ترامپ متشکریم!» بود که توجه رسانه های داخلی و خارجی را به خود جلب کرد.