در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فعالیت‌های کمیته امور بین‌الملل ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی تشریح شد.

شهید والامقام سید مجتبی نواب صفوی، یکی از ماندگاران نهضت انقلابی ملت ایران است؛ شخصیتی که رهبر مجاهد انقلاب، تعابیر بلندی درباره او دارند.

سیده صغری طالبی مادر شهیدان محمد و علی شفیع‌خانی به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.

قم - مشاور عالی نظامی فرمانده ستاد ارتش جمهوری اسلامی گفت: روحانیت ۵ برابر نسبت جمعیتی و دانشجویان ۳ برابر نسبت جمعیتی خود شهید در دفاع مقدس داده‌اند.

آبادان - مشاور عالی فرمانده سپاه قدس گفت: هدف دشمن تبدیل موصل و حلب به عنوان پایتخت گروه های تکفیری و محلی برای حمله به مرزهای ایران بود.

ویژه برنامه «نغمه عشاق»، آیین پاسداشت و تکریم خانواده شهدا پنج‌شنبه بیست وسوم دی‌ماه در فرهنگسرای گلستان برگزار شد.

حیات درخت ریشه‌دار انقلاب اسلامی ایران، مرهون خون شهداست؛ شهدایی که در عرصه جهاد فرهنگی و علمی و نظامی، به پیش می‌تازند و یادآور مجاهدت‌های شهدای صدر اسلامند.

امروز پنجمین سالروز شهادت یکی از جوانان دانشمند و نخبه ایران زمین است؛ شهیدی که در دفاع مقدس علمی حضور یافت و هشتاد و پنجمین شهید دبیرستان ابن سینای همدان است.

اعضای کانون داستان‌نویسان فرهنگسرای انقلاب اسلامی در برنامه «دیدار با ملازمان حرم» به دیدار خانواده شهید حمیدرضا اسداللهی می‌روند تا خاطرات این شهید مدافع حرم را ثبت کنند.

مراسم پاسداشت گلعلی بابایی راوی خاطرات رزمندگان و بسیاری از عملیات های دفاع مقدس در سازمان رسانه ای اوج برگزار شد.

سخن از سردار شهید احمد کاظمی است؛ شخصیتی که به گفته سردار حاج قاسم سلیمانی، خلاصه ای از شخصیت وجودی امام راحل (ره)، در او دیده می شد.

این روزها سالروز عملیات نصر (هویزه) و شهادت مظلومانه شهید سید حسین علم الهدی و سایر شهدای مظلوم آن دیار است؛ شهدایی که تا پای جان ایستادند و ایستادگی کردند.

اولین یادواره ۱۳ شهید مدافع حرم با عنوان «منم یه مادرم» به مناسبت گرامیداشت سالروز عملیات خان طومان حلب در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود.

شهردار تهران با بیان اینکه شهدای مدافع حرم هم غریبند و هم مظلوم، گفت: روزهای اولی که پیکرهای این شهدا به کشور می آمد با این عزت تشییع نمی شد.

مراسم نکوداشت شهدای دانشجو یادواره شهید علم الهدی در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

خرمشهر - امام جمعه آبادان گفت: پیکرهای شهدای تازه تفحص شده در خاک عراق، همیشه در زمان مناسب وارد کشور می شوند.

سخن از فرمانده‌ای شجاع از فرماندهان لشکر اسلام است؛ فرمانده‌ای که اگرچه به عنوان معاون عملیات نهاجا خدمت می‌کرد؛ اما آرزویش شهادت و دفن شدن در بین بچه بسیجی‌ها بود.

خرمشهر - با استقبال مردم و مسئولان، پیکر پاک ۹۸ شهید دوران دفاع مقدس لحظاتی پیش از طریق مرز شلمچه وارد خاک کشور شدند.

اهواز ـ رئیس سازمان بسیج کارمندان از انتخاب شهید مهدی موسوی به عنوان شهید شاخص کارمند مدافع حرم و برگزاری کنگره گرامیداشت در سال آینده به میزبانی خوزستان خبر داد.

اهواز - با استقبال مردم و مسئولان، پیکر پاک ۹۸ شهید دوران دفاع‌مقدس صبح روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه به وطن باز می‌گردد.