آبادان - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از میزبانی این دانشکده از هفتمین کنگره ملی تروما و طب رزم در روزهای پایانی این هفته خبر داد.

ویژه برنامه «نغمه عشاق»، آیین پاسداشت و تکریم خانواده شهدا با تجلیل از خانواده شهید مرتضی کریمی در فرهنگسرای گلستان برگزار شد.

در روزهای پایانی بهمن ماه سال جاری چهارمین سفر استانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان گلستان انجام شد.

ویژه‌برنامه «نغمه عشاق»، مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای منطقه هشت و تکریم خانواده‌های شهدای مدافع حرم مطابق هر هفته، پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود.

یکی از پوسترهای امسال تظاهرکنندگان راهپیمایی ۲۲ بهمن، پوستر «ترامپ متشکریم!» بود که توجه رسانه های داخلی و خارجی را به خود جلب کرد.

به مناسبت فرارسیدن پنجمین سالگرد شهید حاج احمد سیاف‌زاده، مراسم یادواره شهدای طرح و عملیات قرارگاه کربلا در دوران دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

یک فرمانده ارشد دفاع مقدس با تاکید بر اینکه برجام اتفاق افتاد چون سایه جنگ از سر ایران برداشته شده بود، گفت: صنعت موشکی ایران قابل بازگشت نیست و استکبار هم این را می داند.

اراک- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک رویداد عظیم و تاثیرگذار، موج اسلام خواهی را در جهان برپا کرده است.

سنندج – امروز مردم همیشه در صحنه استان کردستان همراه با سایر هموطنان کشورمان در جای جای ایران اسلامی، بار دیگر در صحنه حضور پیدا کرده و حماسه حضور آنها رنگ واقعیت گرفت.

۲۱ بهمن ۱۳۵۷ روزی بسیار مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است؛ روزی که حکومت نظامی‌اش از سوی امام، خلاف شرع دانسته شد تا مردم دوباره به خیابان‌ها بیایند و کار را یکسره کنند.

نشست تبیینی «روز روشنایی» به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با موضوع نقش زنان در شکل گیری، پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی برگزار می شود.

قم - بیت قدیمی امام خمینی(ره) که در سال ۴۲ و زمان آغاز نهضت در آن سکونت داشتند، هم اکنون میزبان زائران و علاقمندان به امام راحل از سراسر جهان است.

امروز، سالروز آغاز طولانی‌ترین عملیات هشت سال دفاع مقدس است؛ عملیاتی که مانند چنین روزی شروع شد و در اوایل اردیبهشت سال بعد به پایان رسید.

اهواز - مدیر کل بنیاد شهید خوزستان گفت: با اهتمام نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان،  ۲۳ هزار دیدار با خانواده های شهدای خوزستانی پیش بینی شد.

نوزدهم بهمن ماه سال ۱۳۵۷، از ایام الله است؛ روزی که همافران از طاغوت گسستند؛ به ملت پیوستند و به تعبیر رهبر مجاهد انقلاب، مضمونی پُر مغز و ماندگار را رقم زدند.

اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان، از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است و در مقابل دشمن باید هر روز بیش ازپیش آمادگی داشته باشیم.

خرمشهر - معاون اول رئیس جمهور با حضور در گلزار شهدای خرمشهر، به مقام شامخ شهدای خرمشهر ادای احترام کرد.

جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش در بیانیه‌ای به مناسبت دهه فجر تأکید کرد: ۳۸ سال مبارزه به ما آموخت که تنها راه نجات و عزت در گرو تقویت جبهه مقاومت و جهاد است.

مدیرعامل کانون پرورش فکری گفت: تربیت نسلی شجاع، فداکار و انقلابی خود یک کار انقلابی است که باید در فعالیت‌های مراکز و در تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مورد توجه قرار بگیرد.

اهواز - اردوی راهیان نور بانوان مستعد تهرانی به همت بنیاد نخبگان استان تهران، همکاری سپاه پاسداران تهران و  میزبانی بنیاد نخبگان استان خوزستان برگزار شد.