نشست دو روزه آستانه برای حل درگیری‌های نظامی در سوریه امروز (دوشنبه) با قرائت پیام نورسلطان نظربایف، رییس جمهوری قزاقستان کار خود را آغاز کرد.

رییس‌ جمهوری به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی مهندس «حسین ناجی» را برای یک دوره شش ساله به عنوان عضو جدید شورای رقابت منصوب کرد.

امیر قطر پیام تسلیتی را برای حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان ارسال کرد.

سفیر و نماینده سوریه در سازمان ملل با هیات ایرانی دیدار و گفت و گو کرد.

معاون اول رییس جمهور به منظور شرکت و سخنرانی در همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران، دقایقی پیش وارد کنارک شد.

معاون اقتصادی وزیر کشور از صدور قرار موقوفی تعقیب برای پرونده تغییر کاربری اراضی پروژه شهر شاندیز خبر داد.

رییس‌جمهوری در جلسه هیات دولت ، با تشکر از همه عواملی که در امدادرسانی حادثه ساختمان پلاسکو تلاش کردند، ‏اظهارداشت: آنچه به لحاظ عاطفی این موضوع را سنگین تر می‌کند، جان باختن آتش‌نشان‌های قه

معاون اول رییس جمهوری فردا صبح (دوشنبه) به منظور شرکت و سخنرانی در همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران به منطقه آزاد چابهار سفر خواهد کرد.

فرماندار کرمان از سفر وزیر کشور به کرمان در 12 بهمن ماه خبر داد و اعلام کرد: وزیر کشور 12 بهمن ماه به کرمان خواهند آمد و سخنران مراسم آغاز دهه فجر در کرمان خواهند بود.

وزیر دادگستری در خصوص برخی آمارها از جمله ایجاد اشتغال نیز گفت: طبق مستندات موجود، حدود ۷۰۰ هزار شغل طی سال گذشته در کشور ایجاد شده که همگی شاغلین دارای بیمه هستند و امکان انتشار اسامی ایشان نیز فراهم است؛ این یک رکورد جهانی محسوب می شود چرا که ما در رتبه پنجمین کشور دنیا در ایجاد اشتغال قرار گرفته ایم.

نشان و تندیس امین الضرب امروز در مراسمی به کارآفرینان و پیشکسوتان عرصه تولید و تجارت کشور اعطا شد.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به انتقادهای غیر اصولی برخی افراد برای کوچک شمردن برجام، گفت: اینکه عده ای تلاش می کنند کارهای بزرگ را کوچک جلوه دهند در حقیقت خودشان را کوچک می کنند زیرا مردم خوب می دانند که شرایط قبل از برجام چگونه بود و حالا چه تحولاتی رخ داده است.

نماینده مردم شیراز در واکنش به مخالفان خرید ایرباس گفت: هر چه به انتخابات نزدیک می شویم این دست مخالفت ها بیشتر می شود.

وزیر اطلاعات از آتش نشان مصدوم در حادثه ساختمان پلاسکو عیادت کرد.

وزیر اطلاعات در حاشیه بازدید از محل حادثه پلاسکو گفت:اگر وجود اراده تروریستی در پشت حادثه ای اثبات شود، قطعا تدابیر و اقدامات لازم را انجام می دهیم.

معاون اول رییس جمهوری در پی حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو طی پیام این مصیبت را به ملت ایران و خانواده های شهدای آتش نشان تسلیت گفت.

وزیر امور خارجه کشورمان پیامی را به منظور قدردانی از شجاعت آتش نشان ها در صفحه توئیتر خود منتشر کرد.

معاون امور مجلس رئیس جمهور در پی فاجعه پلاسکو و فداکاری مثال زدنی آتش نشانان گمنام برای نجات هموطنان خود، در پیامی از جانفشانی این قهرمانان که همچون پروانه عاشقانه به دل آتش زدند و هستی خود را برای نجات دیگران فدا کردند، تجلیل کرد.

معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه دوران سازندگی واصلاحات با حضور جوانان شکل گرفت، گفت: سرنوشت انقلاب و جنگ تحمیلی، زمانی تغییر کرد که جوانان در صحنه حضور پیدا کردند.

مشاور رییس جمهوری و رییس سابق سازمان نظام مهندسی ساختمان، اجرای مقررات ملی ساختمان را عامل مهم افزایش کیفیت و ایمنی ساختمان ها و پیشگیری از بروز حوادث عنوان کرد و گفت: آتش نشانان فداکار زیر آوار کم توجهی ها به اجرای صحیح این مقررات مدفون شدند.