معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: رای اکثریت نمایندگان مردم به ادامه وزارت آقای آخوندی نشانگر نگاه کارشناسی و مدبرانه مجلس است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه محل اتهام در دادگاه است نه مجلس، گفت: مدیرعامل شرکت راه آهن بر اساس قانون رئیس کمیسیون سوانح است.

نماینده مردم تهران گفت: فضای مجلس به نفع وزیر راه است.

جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی که از صبح امروز در مجلس آغاز شده در نوبت بعد از ظهر امروز ادامه می یابد.

وزیر راه و شهرسازی درباره علت استعفا نکردن خود پس از حادثه هفتخوان سخن گفت.

مدیرکل منابع طبیعی خوزستان گفت: امروز دو بار وزیر جهاد کشاورزی برای بحث ریزگردها با من تماس گرفت و مدام پیگیر اقدامات در حال انجام است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: استیضاح حق نمایندگان و یک نمونه مردم سالاری دینی در ایران است اما نباید از جاده حق و انصاف خارج شویم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جمع مسئولان و کارکنان ارتباطات مردمی نیروهای مسلح گفت: انجام خدمت و پاسخگویی به نیازها و مطالبات مردم باید به دور از اعمال هرگونه تبعیض، منت گذاری و بهنگام، عقلایی، موثر با حفظ عزت و کرامت انسانی آنان باشد، رعایت این اصول می تواند در رضایت مندی مردم نقش بسیار داشته باشد.

اهالی کابینه یازدهم به منظور حمایت از وزیر راه به بهارستان آمدند.

فراکسیون مستقلین در صحن علنی حمایت خود را از وزیر راه اعلام کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی از جلسه اش با رئیس جمهوری و معاون اول رئیس جمهوری درباره مشکل ناشی از ریزگردها خبر داد.

جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی رییس مجلس آغاز شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در خصوص آشتی ملی، گفت: کشوری که همه چیزش تنظیم است، کشوری که رهبری دارد، دولتش مستقر است و مجلس دارد، بحث آشتی ملی معنا ندارد.

به اطلاع مردم شریف و متدین استان می رساند نقل قول منتشر شده در بعضی از فضاهای مجازی به نقل از استاندار خراسان جنوبی در مورد رقص مختلط بین زن و مرد خلاف واقع بوده و تکذیب می شود.

استیضاح یکی از وسیله های مجلس شورای اسلامی برای نظارت بر عملکرد وزرای دولت های مختلف بوده است اما این ابزار نظارتی همیشه آخرین راه برای برخورد با وزارتخانه ها است.

در پی برگزاری جلسه فوق العاده مدیریت بحران درباره استان خوزستان معاون اول رئیس جمهور، وزیر کشور و استاندار خوزستان گزارشی در این زمینه به رئیس جمهوری ارائه دادند.

رئیس جمهور با ارائه دستوراتی برای حل آنی بحران اخیر هوا در خوزستان، گفت: دولت همدل و همراه مردم خوزستان تا رفع کامل مشکلات است.

جلسه بررسی مسائل و مشکلات استان خوزستان ظهر امروز (شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با اضافه کردن یک جمله به برنامه ششم، مشکل مالیات بر مصرف حل نخواهد شد، مجلس باید در قالب یک طرح یا ماده واحده، ملزومات این مسئله را فراهم کند تا قابلیت اجرایی داشته باشد.

وزیر اطلاعات در پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران را تبریک گفت.