جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس جدید گروه ۷۷ سازمان ملل انتخاب شد.

روند پیشرفت طرح رئیس جمهور آمریکا برای گنجاندن نام «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران» در فهرست سازمانهای تروریستی خارجی، در پی هشدار مقامات دفاعی و اطلاعاتی این کشور متوقف شد.

نماینده ایران در آژانس با اشاره به انتشار اولین گزارش آمانو در سال ۲۰۱۷ گفت که این گزارش تایید کرده که تمام فعالیت‌های هسته‌ای ایران در چارچوب برجام پیش می‌رود.

«سمیح ایدیز» با تشریح علل علاقمندی واشنگتن، آنکارا و ریاض برای همکاری سه جانبه در منطقه تصریح کرد ترکیه کم و بیش علاقمند به روابط خوب با ایران است.

آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که مقدار ذخایر اورانیوم غنی شده ایران تقریبا یک سوم میزان مجاز بر اساس توافق هسته ای با گروه ۱+۵ است.

وزیر امور خارجه کشور، اظهار کرد: در شرایط حاضر جامعه جهانی در مورد محیط زیست، به این درک مشترک رسیده که همه ما در یک کشتی نشسته‌ایم یا همگان با همکاری یکدیگر به ساحل سلامت می‌رسیم یا در محیط آلوده زندگی را بدرود می‌گوییم، لازم است این چالش مشترک را در زمینه اقتصاد و فقرزدایی و همچنین مبارزه با تروریسم داشته باشیم.

نجفی رئیس گروه هفتاد و هفت را به مدت یک سال بر عهده گرفت.

وزیر امور خارجه، ضمن دعوت از همه همسایگان ایران برای همکاری محیط زیستی، گفت: این اقدام نه فقط یک ضرورت محیط زیستی که ضرورت امنیتی است.

رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه دیده بان حقوق بشر نسبت به این رژیم بی طرف نیست اعلام کرد از این پس به کارکنان این سازمان روادید داده نمی شود.

خاخامی به نام "اسحاق زیلبر اشتاین"، عضو شورای موسوم به "شورای حکمای تورات" گفت: دین یهود رانندگی زنان را منع کرده است زیرا آنها قادر به کنترل اعصاب خود در مقابل سوانح و مشکلات نیستند.

رئیس‌جمهوری آمریکا امروز در مریلند، فرمان اجرایی جدید را امضا خواهد کرد.

رئیس هیئت مذاکره کننده معارضان سوری در مذاکرات ژنو ۴ که با نظارت سازمان ملل متحد در حال برگزاری است، مدعی شد که ایران مانع اصلی هر گونه توافق سیاسی است!

«ولادیمیر پوتین» امروز در اظهاراتی اعلام کرد: اتباع روسی و جمهوریهای شوروی سابق در سوریه تهدیدی برای ما هستند.

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: نباید اجازه دهیم ترامپیسم به سیاست داخلی ما رخنه کند، زیرا دشمن به دنبال ایجاد شکاف در حاکمیت و زیر سؤال بردن تفکر انقلابی است.

مدیرکل آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی با تأکید بر اینکه ایران در حال اجرای توافق هسته ای است و آژانس نیز به نظارت و راستی‌ آزمایی آن ادامه می‌ دهد گفت: «برجام» مؤثر و کارساز بوده است.

به گزارش وزارت دفاع روسیه مرکز حمیمم از ورود دو تن کمک‌های انسان‌دوستانه روسیه به سوریه خبر داد.

مقامات پاکستانی از وقوع یک انفجار دیگر در شهر لاهور خبر دادند.

فرودگاه بین المللی موصل به کنترل کامل نیروهای عراقی درآمد.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی ۲ هفته آینده با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در مسکو دیدار خواهد کرد.

امروز انفجاری در شهر لاهور پاکستان به وقوع پیوست که به کشته و زخمی شدن چندین نفر منجر شد.