رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما نباید لحظه ای از اندیشیدن به افزایش قدرت دفاعی کشور غفلت کنیم.

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: باید بدانیم دشمنی آمریکا با ما یک دشمنی ماهوی و ریشه‌دار است که با عوض شدن رئیس‌جمهور، تغییری در این دشمنی ایجاد نخواهد شد.

حجت الاسلام سید محمود علوی از آتش نشانان مصدوم حادثه ساختمان پلاسکو عیادت کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با صدور پیامی ضایعه شهادت جمعی از آتش نشانان فداکار کشور را در سانحه ساختمان پلاسکو را تسلیت گفت.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: با توجه به سیاست‌های پیچیده آمریکا در منطقه، لازم است جمهوری اسلامی ایران نه‌تنها قدرت دفاعی خود را حفظ کند، بلکه هر روز به تقویت و گسترش آن نیز بپردازد.

روابط عمومی کل سپاه در پیامی، ضمن تسلیت شهادت جمعی از آتش نشانان غیور در حادثه پلاسکو، بر آمادگی کامل خود برای کمک به امدادرسانی و یافتن پیکر شهدا تاکید کرد.

وزیر اطلاعات در پیامی، شهادت جمعی از آتش نشانان را در حادثه اخیر پلاسکو تسلیت گفت.

نخستین همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران با شرکت ۲۰ کشور و ۳۵ هلدینگ بزرگ داخلی، ۴ بهمن ماه در منطقه آزاد چابهار افتتاح می شود.

سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در پیامی برای کمک به امدادگران حادثه پلاسکو اعلام آمادگی کرد.

سخنگوی سپاه با اشاره به خباثتها و توطئه های استکبار جهانی علیه اسلام و انقلاب اسلامی، گفت: هدف اصلی دشمن را ایجاد تفرقه و دو قطبی کاذب بین مردم و مسئولان است.

وزیر دفاع گفت: ایران براساس برجام، به تعهدات خود عمل کرده است و بدعهدی آمریکا به دلیل آن است که دشمن همواره دشمن است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتدار ما از خانواده‌های شهدا و ایثارگران بوده و این انقلاب متعلق به خانواده شهدا و جانبازان است.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی گفت: در بحث دستگیری ملوانان آمریکایی، آنها با هواپیماهای اف ۱۸ خود می‌خواستند ملوانانشان را آزاد کنند و با اخطار سامانه‌ها مجبور به عقب‌نشینی شدند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: هیچ دلیلی برای مشارکت آمریکا در مدیریت، راهبری و هدایت ابتکارات سیاسی جاری در بحران سوریه وجود نداشته و ایفای نقش این کشور در اجلاس آستانه نیز کاملا منتفی است.

اولین مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم «سیاح طاهری»، با سخنرانی حجت الاسلام شیرازی، پنجشنبه ۳۰ دی برگزار می شود.

بندرعباس - فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: قطعا رفتار هیچ زورگوی متجاوز و زیاده خواهی در خصومت ورزی و کینه ورزی نسبت به ملت انقلابی و انقلاب اسلامی بی پاسخ نمی ماند.

رئیس کمیته دفاعی مجلس نهم با بیان اینکه منشا حوادث بحرین حضور نخست وزیر انگلیس در منطقه بود که گستاخانه هم صحبت کرد، گفت: مردم بحرین ساکت نخواهند نشست.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: فرمانده معظم کل قوا دو دستور صریح بیان فرمودن؛ بهبود معیشت کارکنان و ارتقاء توان رزمی.

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: نباید اجازه داد دشمنان سوریه ازفرصت آتش بس و مذاکره سیاسی به عنوان تاکتیکی برای احیای انسانی و تسلیحاتی گروه های تروریستی و بازسازی عملیاتی آن ها استفاده کنند.

در تماس تلفنی شب گذشته نیکلای پاتروشف دبیر شورای امنیت ملی فدراسیون روسیه با دریابان علی شمخانی درمورد آخرین تحولات سیاسی، امنیتی و نظامی سوریه تبادل نظر شد.