جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت صبح امروز با حضور برخی گروه ها مانند انجمن اسلامی دانشجویان و فارغ التحصیلان لرستان، جمعیت طرفداران نظم و قانون و جمعیت جوانان انقلاب اسلامی اعلام موجودیت کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما نباید لحظه ای از اندیشیدن به افزایش قدرت دفاعی کشور غفلت کنیم.

نشست دو روزه آستانه برای حل درگیری‌های نظامی در سوریه امروز (دوشنبه) با قرائت پیام نورسلطان نظربایف، رییس جمهوری قزاقستان کار خود را آغاز کرد.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به قضایای فتنه سال ۸۸ گفت: باید ریشه این فتنه‌گری ها خشکانده شود و الا آینده نظام جمهوری اسلامی در معرض خطر قرار می‌گیرد.

در پی درخواست شهردار تهران، عضو هیئت رئیسه مجلس از دعوت قالیباف برای حضور در صحن علنی مجلس و ارائه توضیح درخصوص حادثه پلاسکو خبر داد.

رییس‌ جمهوری به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی مهندس «حسین ناجی» را برای یک دوره شش ساله به عنوان عضو جدید شورای رقابت منصوب کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ویژگی اجلاس آستانه این است که سه بازیگر عمده و سه کشور منطقه مبتکر آن هستند.

امیر قطر پیام تسلیتی را برای حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان ارسال کرد.

دومین دور از گفتگوهای سه جانبه ایران روسیه و ترکیه، در آخرین دقایق قبل از شروع اجلاس آستانه، برگزار شد.

سفیر و نماینده سوریه در سازمان ملل با هیات ایرانی دیدار و گفت و گو کرد.

هیات اعزامی دولت سوریه به کنفرانس آستانه با معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه ایران پیرامون آخرین تحولات مربوط به اجلاس آستانه، رایزنی و تبادل نظر کردند.

سفیر اسبق ایران در ایتالیا گفت: در سند برجام تضمین‌هایی که ما باید داشته باشیم، در تراز تضمین‌هایی که طرف مقابل به دست آورده، نیست و شاید بخشی از اعتمادی بود که صورت گرفت که در کاغذ نبود.

یک کارشناس سیاسی نوشت:«جبهه مردمی» نمادی از ماهیت زاینده و پیشرونده انقلاب اسلامی است و نشان خواهد داد چطور این انقلاب در مسیر تکامل خود، نسل های جدید را با آرمان های متعالی اش همراه می کند.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل صبح امروز وارد بیروت شد.

حزب در مفهوم استانداردش چند مولفه دارد که باعث می شود به روند دموکراتیک کردن ساختار سیاسی یک جامعه کمک کند.

معاون اول رییس جمهور به منظور شرکت و سخنرانی در همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران، دقایقی پیش وارد کنارک شد.

رئیس کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی چهارمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه و تدوین دومین گزارش شش ماهه مجلس از روند اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، از هفته آینده آغاز می‌شود.

معاون اقتصادی وزیر کشور از صدور قرار موقوفی تعقیب برای پرونده تغییر کاربری اراضی پروژه شهر شاندیز خبر داد.

در بخشی از این یادداشت آمده است:نباید فراموش کرد که حضور میدانی روس ها در سوریه متاخر از مستشاران ایرانی و به تعبیری با علم به دست برتر ارتش عربی سوریه و گروه های هم پیمان آن صورت گرفته است.

دور اول گفتگوهای سه جانبه ایران، ترکیه و روسیه در قزاقستان پیش از برگزاری نشست آستانه، به مدت ۵ ساعت برگزار شد.