القاعده کشته شدن مرد شماره دو این گروه را در سوریه تایید کرد

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
القاعده کشته شدن مرد شماره دو این گروه را در سوریه تایید کرد
گروه تروریستی القاعده کشته شدن سرکرده بارز این گروه موسوم به«ابو الخیر المصری» را در حمله هوایی ائتلاف ضد داعش در سوریه تایید کرد.

به گزارش پایگاه خبری روزنامه القدس العربی، شاخه موسوم به «غرب جهان اسلام و جزیره العرب» گروه تروریستی القاعده با صدور بیانیه ای عنوان کرد: المصری در حمله هوایی در سرزمین شام و در جنایتی جدید توسط آمریکا و پیمان صلیبی علیه اسلام و مسلمانان کشته شد.

یک مسئول سرویس های اطلاعاتی آمریکا روز چهارشنبه از کشته شدن المصری در حمله هوایی به خودروی حامل وی در نزدیکی شهر ادلب در شمال غرب سوریه خبر داده بود.

این مسئول آمریکایی که خواست نامش ذکر نشود، افزود: سرکرده برجسته و ۵۹ ساله گروه تروریستی القاعده با نام واقعی «عبدالله رجب عبد الرحمان» به عنوان مرد شماره دو القاعده بعد از ایمن الظواهری و عضو شورای این گروه افراطی کشته شد.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات