نظر دادن درباره روابط آمریکا و روسیه هنوز زود است

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
نظر دادن درباره روابط آمریکا و روسیه هنوز زود است
سخنگوی کرملین با اشاره به اینکه مدت زمان اندکی از شروع کار دولت ترامپ می گذرد هر گونه ارزیابی درباره روابط مسکو و واشنگتن را عجولانه توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ریانووستی،«دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین گفت رابطه آمریکا و روسیه نه تنها برای دو کشور بلکه برای جامعه بین المللی مهم است.

پسکوف گفت: ما معتقدیم که رابطه آمریکا و روسیه بسیار مهم است. این رابطه هم برای دو کشور و هم برای جامعه بین الملل اهمیت دارد، به همین دلیل ما معتقدیم که این موضوع نیاز به توجه ویژه دارد.

وی با توجه به برخی اظهارات درباره روابط دو کشور، در ادامه افزود: نظر دادن راجع به امید داشتن یا نا امیدی ما از دولت جدید آمریکا، هنوز زود است و ما عینک خوش بینی یا بد بینی نزده ایم. و سعی داریم که واقع گرا باشیم.

به اعتقاد پسکوف، اکنون تنها مدتی کمی از شروع کار دولت ترامپ می گذرد به همین دلیل هنوز ارزیابی کردن و نظر دادن در مورد رابطه دو کشور زود است.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات