پوتین از فرمانداران مستعفی روسیه تشکر کرد

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
پوتین از فرمانداران مستعفی روسیه تشکر کرد
رئیس جمهور روسیه از فرمانداران مناطق مختلف روسیه که اخیرا استعفا داده اند تشکر کرد و گفت از تجربه آنان استفاده خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ریانووستی، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه گفت عوض شدن فرمانداران، یک مسئله طبیعی است و ما می توانیم از این فرماندارانی که از پست خود استعفا داده اند در جاهای دیگری استفاده کنیم.

رئیس جمهور روسیه در جمع خبرنگاران گفت: عوض شدن فرمانداران یک پروسه طبیعی است که همیشه وجود داشته و یک مسئله عادی است. و ما می توانیم از این افراد در پست های دیگری در کشور از آن ها استفاده کنیم.

وی در ادامه افزود: ما از این افراد تشکر می کنیم چرا که در دوران کاری آن ها، تغییرات مثبت و خوبی در مناطق تحت امر این افراد ایجاد شد و ما از تجربه کاری آن ها در آینده استفاده خواهیم کرد. و همینطور امید داریم که آن ها افرادی که پس از آن ها بر راس کار قرار می گیرند را مورد حمایت خود قرار دهند.

شایان ذکر است که از فوریه، ۵ تن از فرمانداران مناطق مختلف روسیه از سمت خود کناره گیری کرده اند. این افراد فرمانداران مناطق کارل، پرمسکی، بوریاتی، نووگراد، و ریازانسکی بوده اند.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات