تلاش برای گفتگو از موضع قدرت با مسکو حاصلی نخواهد داشت

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
تلاش برای گفتگو از موضع قدرت با مسکو حاصلی نخواهد داشت
وزیر دفاع روسیه با اشاره به آمادگی وزارت دفاع این کشور برای ترمیم روابط با پنتاگون، یادآور شد: خواست وزارت دفاع آمریکا برای گفتگو از موضع برتر با مسکو بی نتیجه خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه گفت: مسکو آماده ترمیم روابط و ادامه همکاری با پنتاگون است.

وی در ادامه افزود: ما آمادگی بازسازی روابط و ادامه همکاری با وزارت دفاع آمریکا را داریم ولی مشروط بر آنکه پنتاگون نخواهد از موضع برتر برای گفتگو با مسکو برخوردار باشد، زیرا در این صورت این گفتگوها بی نتیجه خواهد بود.

لازم به ذکر است که سخنان وزیر دفاع روسیه در پاسخ به اظهارات «جیمز ماتیس» همتای آمریکایی خود انجام گرفت که گفته بود: پنتاگون آمادگی ترمیم روابط و ادامه همکاری با مسکو در صورتی که نمایندگان ما از موضع برتر برخوردار باشند را دارد.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات