تهدید به بمب گذاری علیه دانشجویان مسلمان در یک دانشگاه در مونترال کانادا موجب تخلیه ۴ هزار دانشجوی آن شد.

رهبر دمکراتهای مجلس نمایندگان آمریکا در پی انتشار گزارش هایی مبنی بر ارتباط دادستان کل این کشور با روسیه خواستار استعفای وی شد.

رئیس جمهور آمریکا قصد دارد به بهانه کارآمدتر کردن جنگ علیه تروریسم اختیارات پنتاگون را افزایش دهد.

مجلس سنای آمریکا امروز صلاحیت «رایان زینک» را به عنوان وزیر کشور این کشور تأیید کرد.

علیرغم اینکه یک منبع آگاه در کاخ سفید اعلام کرده بود که نسخه جدید سیاست مهاجرتی ترامپ امروز منتشر خواهد شد؛ معاون رئیس جمهور آمریکا این اقدام را به روزهای آتی موکول کرد.

دولت واشنگتن با ادعای تبعیض زُدایی از فعالیت های شورای حقوق بشر سازمان ملل به ویژه در برخورد با رژیم صهیونیستی، مشارکت خود را در این نهاد مورد ارزیابی قرار خواهد داد.

یکی از روزنامه هایی که در روزهای اخیر مورد غضب رئیس جمهوری آمریکا واقع شده است، بودجه جدید مورد نظر ترامپ در مورد هزینه های نظامی را به باد انتقاد گرفت.

کاخ سفید بی آنکه به نقش ترامپ در دامن زدن به نژاد پرستی در آمریکا اشاره کند از تیراندازی که در کانزاس با هدف کشتن ایرانی ها اتفاق افتاد اما به مرگ یک تبعه هندی منجر شد، ابراز انزجار کرد.

رئیس جمهور آمریکا در نخستین سخنرانی خود در کنگره ضمن محکوم کردن حمله به یهودیان گفت: من اینجا هستم تا پیام اتحاد و قدرت را به شما برسانم.

دونالد ترامپ در مصاحبه روز سه شنبه خود با فاکس نیوز، باراک اوباما را پشت پرده شکل گیری اعتراضات مدنی علیه خود و درز اطلاعات محرمانه کاخ سفید به بیرون دانست.

روزنامه نیویورک تایمز در تحلیلی به بررسی ریشه های فکری «استیو بَنِن» استراتژیست ارشد کاخ سفید پرداخته که از وی به عنوان معلم عقیدتی ترامپ یاد می شود.

فردی که با ورود به رستورانی در کانزاس آمریکا اقدام به تیراندازی و قتل کرده، عنوان داشت که گمان می کرد به سمت ایرانی ها شلیک کرده است.

وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا از برنامه ریزی پژوهشکده ملی حمل و نقل فضائی این کشور (NRO) برای پرتاب یک ماهواره جاسوسی به فضا خبر داد.

رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای جدید، «باراک اوباما» را متهم به کمک به سازماندهی اعتراضات علیه دولت جدید ایالات متحده کرد.

ترامپ با صدور دستوری از رئیس اداره مدیریت و بودجه آمریکا خواسته است تا بودجه دفاعی این کشور را به میزان ۱۰% یعنی معادل ۵۴ میلیارد دلار افزایش دهد.

دبیر کل سازمان ملل در سخنان آغازین نشست شورای حقوق بشر در ژنو نسبت به هرگونه افراط گرایی و عوام فریبی هشدار داد.

رئیس جمهوری آمریکا در اظهاراتی بار دیگر بر لغو اوباماکر (طرح بیمه درمانی اوباما) تاکید کرد.

گزینه مورد نظر رئیس جمهوری آمریکا از قبول سمت ریاست نیروی دریایی این کشور امتناع کرد.

کاخ سفید امروز دوشنبه بودجه پیشنهادی خود را برای نهادهای مختلف آمریکا اعلام می کند که بر اساس گزارش ها، بودجه دیپلماتیک این کشور کاهش و بودجه نظامی آن افزایش می یابد.

یک رسانه آمریکایی با اشاره به فرمان جدید اجرایی ترامپ در خصوص مهاجرت به این کشور که تا چند روز دیگر صادر می شود، این فرمان جدید را به مصیبتی در حال شکل گیری تشبیه کرد.