رئیس جمهور روسیه به چین سفر کرده، دیدار رهبران دو قدرت رو به رشد شرق در حالی صورت می گیرد که غرب بواسطه مسائلی چون خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در شرایط نامساعدی به سر می برد.

برخی رسانه های عراقی از کتک خوردن مشعل العتیبی کنسول عربستان در جریان نشست عشایر عراق در هتل الرشید در مرکز بغداد خبر دادند.

بوشهر - استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم توسعه تولید و اشتغال و حمایت از صنایع استان، گفت: تسهیلات مناسبی به صنایع تولیدی استان بوشهر تخصیص می‌یابد.

رشت- معاون سیاسی- امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان از آغاز پرداخت حقوق ناجیان غریق مناطق خطر آفرین نوار ساحلی استان خبر داد.

اردبیل – مدیرعامل آب منطقه‌ای استان اردبیل گفت: انتقال آب از حوزه قزل‌اوزن به استان در دست پیگیری است و فراخوان BOT آن منتشر شده است.

منابع سوری از تسلط ارتش این کشور بر منطقه الاسامات در اطراف مزارع الملاح در شمال شهر حلب خبر دادند.

مقام ولايت، نفس صفات و اسما الهی است نه غير از آن. بنابراين ظهور آن صفات و اسما، ولايت ناميده مى‏ شود. انتساب حضرت امیر به اين صفات منافات با قدرت خدا ندارد، بلكه عين صفاتى است كه در خداست.

همدان- رئیس هیئت بوکس استان همدان بابیان اینکه نایب‌قهرمان بوکس کشور روزهای پنجشنبه در باغ بهشت همدان آب می‌فروشد، گفت: مسئولان استان حتی یک هزارتومانی نیز به عنوان پاداش به وی اهدا نکردند.

نهاوند- نماینده مردم نهاوند در مجلس با بیان اینکه برخی قوانین در حوزه روستاها نیازمند شفاف‌سازی است، گفت: بیش از ۶۰ درصد مساکن روستایی نهاوند درتهدید بلایای طبیعی است.

در شب‌های قدر داستانک‌هایی را تدارک دیده‌ایم که می‌توانید آن‌ها را با موسیقی زیبا و صدای دلنشین بشنوید.

خرم آباد - مدیر کل حمل و نقل و پایانه های لرستان از کاهش ۵۵ درصدی تخلفات اضافه بار وسایل نقلیه در این استان خبر داد.

استاد تغذیه دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام کرد روزه‌داری می‌تواند در بیماری‌هایی مانند چاقی، دیابت، افزایش چربی خون و بسیاری بیماری‌های دیگر اثرات سودمند بارزی داشته باشد.

تصاویر امروز را با موضوعات اعتراض مردم انگلیس به نتایج انتخابات، شرکت پاپ فرانسیس در مراسم سنتی، قطع شدن درختان بر اثر طوفان در چین و هوای ناسالم مناطق گرفتار حریق در کالیفرنیا خواهید دید.

در اين دستنوشته، شهيد حيدري كه دقايقي پس از حادثه به محل انفجار حزب جمهوري اسلامي اعزام شده بود به ثبت و ضبط اسامي شهدا و حادثه ديدگان پرداخته است.

زنجان-فرماندار سلطانیه گفت: میزان شاخص اجرای طرح هادی در روستاهای این شهرستان، بالاتر از نرم استانی و کشوری است.

اهر - رئیس دادگستری شهرستان اهر گفت: دومین جرم کیفری در دادگستری شهرستان اهر مربوط به تشکیل پرونده های ضرب و جرح عمدی است.

سمنان - فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان از دستگیری یک هزار و ۴۰قاچاق چی مواد مخدر در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: ۲۴باند قاچاق نیز در این مدت منهدم شده اند.

قم - فرماندار قم گفت: حرم‌های شهدای گمنام در فضاهایی بانشاط، زنده، زیبا و جذاب و متناسب با فرهنگ ایثار و شهادت طراحی ساخته شود.

خرم آباد - مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان از پوشش خبری راهپیمایی روز قدس در این استان توسط ۱۵ گروه خبری صدا و سیما خبر داد.

سمنان - مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان از رشد ۳.۴درصدی معاینات بالینی این سازمان در سال۹۴ خبر داد و گفت: در این مدت۲۳هزار و ۵۷۸ مورد معاینه بالینی انجام شد.