پاکدشت- فرماندار پاکدشت گفت: در طول۲۰۰ سال گذشته، ایران به خاک هیچ کشوری تجاوز نکرده است.

وزیر دفاع روسیه گفت: هر اتفاقی که در رزمایش ناتو در دریای سیاه رخ دهد را وزارت دفاع روسیه زیر نظر دارد و کنترل می کند.

رزن- امام جمعه رزن اولویت بندی نیازها در روستاها را از مهمترین وظایف دهیاران برشمرد و یادآور شد: دهیاران باید با مدیریت صحیح منابع نسبت به رفع نیازهای روستاییان اقدام کنند.

مدیرعامل تعاونی روستایی استان یزد در مورد علت نوسان قیمت مرغ گفت: قیمت مرغ وابسته به متغیرهای بسیاری است که تغییر قیمت هر یک از آنها در کاهش یا افزایش قیمت اثرگذار است.

تبریز - فرمانده پلیس راه آذربایجان شرقی از احتمال اختلال در تردد جاده های استان خبر داد.

رزن- بخشدار مرکزی رزن گفت: بخش مرکزی رزن شامل ۳۵ هزار و ۵۲۹ نفر جمعیت است که ۶۱ درصد این جمعیت را روستاییان تشکیل داده اند.

شهرکرد- فرمانده نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از رشد ۱۲۹ درصدی کشفیات مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری خبر داد.

اسداباد - امام جمعه اسداباد گفت: تجلیل مفاخر و چهره های قرآنی صیانت از ارزش های اسلامی است.

یزد ـ مدیر تعاون روستایی استان یزد از اجرای ناموفق طرح تولید سایز در استان یزد خبر داد و گفت: مرغ‌هایی که روانه بازار می‌شود همچنان بالای دو کیلو است.

یک منبع در استان دیالی اعلام کرد: نیروهای عراقی در اطراف روستایی حدفاصل خانقین و کلار در ۱۱۴ کیلومتری شمال شرق بعقوبه، پرچم بمبگذاری داعش را کشف و آن را منهدم کردند.

گرگان – استاندار گلستان گفت: مجموع سرمایه گذاری در استان گلستان به پنج هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

کلیپ تصویری با عنوان «راز اعتماد تودۀ مردم به منافقین!» از حجت الاسلام پناهیان را می توانید در ادامه دریافت کنید.

دامغان - مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دامغان گفت: ۱۰۰ دانش آموز نخبه شهرستان در قالب طرح فرهنگی تربیتی طی دهه فجر به سفر زیارتی قم اعزام شدند.

کبودراهنگ - کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی کبودراهنگ از حضور یک هزار نفر در جشنواره قرآنی کودک و نوجوان این شهرستان خبر داد.

زابل - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: خوشبختانه با تلاش مردم و مسئولان مشاغل مرتبط با فرش دستباف سیستان احیا شد.

قزوین- معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: با تامین تسهیلات مورد نیاز بخش تولید و صنعت با احیاء و رونق ۹۰۰ واحد صنعتی برای ۱۵ هزار نفر در استان شغل ایجاد شده است.

کرمانشاه- یک مبارز انقلابی در شهرستان هرسین گفت: شهرستان هرسین یکی از عرصه‌های مهم پیروزی انقلاب اسلامی است و راهپیمایی‌های متعددی علیه رژیم طاغوت برگزار شد.

کرمانشاه- فرماندار شهرستان هرسین گفت: پرستاران با الهام گرفتن از رأفت‌های حضرت زینب (س) و شکیبایی در مقابل سختی‌ها، تضمین کننده سلامت مردم هستند.

خرم‌آباد - فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری یک جاعل با ۱۷ میلیارد ریال کلاه‌برداری در خرم‌آباد خبر داد.

زنجان-مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان از افزایش تعداد سمن‌ها در طی سال‌های اخیر نسبت به سال‌های گذشته خبر داد و گفت: تشکیل سمن ها در دولت تدبیر و امید رشد داشته است.