سهام ۵ شرکت دولتی در اسفند ماه امسال توسط سازمان خصوصی سازی واگذار می شود.

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر از امکان برداشت وجه بدون کارت از خودپردازهای بانک شهر به منظور  توسعه خدمات غیرحضوری و افزایش رضایتمندی مشتریان خبر داد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اختیار خرید و فروش معامله به بزرگتر شدن بازار سرمایه کمک می کند.

بانک گردشگری هزینه هدایای نوروزی سال ۱۳۹۶ خود را جهت کمک هزینه ساخت ۱۲ باب مدرسه در مناطق محروم کشور اختصاص داد.

بانک شهر به انتخاب مردم، در میان ۵ بانک محبوب کشور قرار گرفت.

اهواز - معاون بورس کشور گفت: باید به جامعه ثابت کنیم که بازار سرمایه حرفه ای است و ضرورتی به فعالیت مستقیم در این بازار از سوی مردم عادی آن هم بدون دانش لازم نیست.

یک کارشناس ارشد بانکی گفت: برای رسیدن به مدل جدید کسب و کار، حرکت به سوی بانکداری باز، ایجاد زیرساخت های لازم و توسعه اکوسیستم کسب و کارهای نوین باید در اولویت بانک ها قرار بگیرد.

یک مقام مسئول بانکی با انتقاد از برخی قوانینی که قدرت تحرک و نوآوری مدیران سازمان‌ها را محدود می‌کند گفت: مدیران نباید در شبکه‌ای از مقررات تودرتو و غیرمنطقی گرفتار شوند.

بانک مرکزی ایران و آژانس خدمات مالی ژاپن به منظور تسهیل شرایط حضور بانکهای معتبر ژاپنی در ایران و بانکهای کشورمان در ژاپن و نیز انتقال تجربیات نظارتی، تبادل نامه امضا کردند.

یک کارشناس ارشد بازار سرمایه از ایجاد صندوق های سرمایه گذاری مشاع و سرمایه گذاری خطرپذیر به منظور توسعه نظام تامین مالی از طریق بورس خبر داد.

معاون سازمان بورس پیشنهاد داد تا شرکتهای زیان دیده از تحریم ها، از مالیات معاف شوند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، موافقت اکثریت فقهای عضو شورای فقهی بانک مرکزی را شرط ضروری برای اتخاذ تصمیمات این شورا تعیین کردند.

دبیرکل کانون بانک های خصوصی گفت: هنوز هیچ یک از کسبه ساختمان پلاسکو برای دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی اختصاص داده شده به آنها به بانک ها مراجعه نکرده اند.

یک مدیر بانکی با بیان اینکه بانک و بورس، رقیب یکدیگر نیستند، گفت: تنگنای نظام تامین مالی تنها در قالب یک ساختار یکپارچه بازار پول و سرمایه، قابل حل است.

شاخص کل بورس امروز با ۲۴ واحد افزایش به ۷۶ هزار و ۸۱۶ واحد رسید و سبزپوش شد.

نخستین کارگاه مشترک آموزشی بازارهای سرمایه ایران و آلمان در راستای تفاهم نامه همکاری میان سازمان بورس با همتای آلمانی خود، «بافین»، برگزار شد.

نمایندگان ساچه ایتالیا و بانک توسعه اسلامی فردا در تهران راهکارهای توسعه تکنولوژی های مالی، الزامات و چالش های آن را بررسی می کنند.

مدیرعامل شرکت لیزینگ سرمایه‌گذاری ملی اعلام کرد از بخشودگی جرایم معوق بدهکاران به لیزینگ‌ها خبر داد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اقدامات بانک شهر در تامین مالی خرید ۹۱ دستگاه واگن مترو قدردانی کرد.

مدیرعامل بانک گردشگری اعلام کرد خدمات ارزی این بانک در ایام برگزاری دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته به مشتریان معرفی می‌شوند.