بر اساس جدیدترین گزارش مرکز آمار ایران، تورم کل در دوازده ماهه منتهی به بهمن ۹۵ نسبت به دوره مشابه سال قبل ۶.۸ درصد شد؛ ضمن اینکه تورم نقطه به نقطه هم به ۷.۱ درصد رسید.

در جریان معاملات امروز بورس تهران، شاخص کل با ۵۹ واحد افزایش، به ۷۷ هزار و ۶۵۸ واحد رسید.

مالیات سازمان امور مالیاتی از الزام کلیه دستگاههای دولتی و موسسات وابسته به دولت به ارایه اطلاعات به سازمان امور مالیاتی کشور خبر داد.

در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با اندکی افزایش قیمت به یک میلیون و ۱۸۹ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. نرخ دلار هم ۳۷۹۳ تومان شد.

سهام ۵ شرکت دولتی در اسفند ماه امسال توسط سازمان خصوصی سازی واگذار می شود.

یک مقام مسئول در شرکت نفت از افزایش تولید نفت در دو میدان نفتی مشترک با عراق خبر داد.

صورتحساب مشمولین برای آگاهی آنها از ارزش سهام عدلتشان تا پایان سال در سامانه www.samanehse.ir قابل دسترسی خواهد بود.

رئیس سازمان بورس گفت:بازار سرمایه فرصت های خوبی برای تامین مالی شرکتهای دانش بنیان فراهم کرده و دولت نیز می تواند با تخصیص بودجه در قالب ضمانت اتمام پروژه های علم محور،از آنها حمایت کند.

بانک‌ها در 10 ماهه سال 1395 به بخش‌های اقتصادی 4278.9 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سخنان موافقان استیضاح گفت: هیات مدیره شرکت راه‌آهن در هیچ دوره ای، به اندازه دوره فعلی تخصص و تجربه نداشته است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: در بخش معدن و صنایع معدنی نزدیک به 30 میلیارد دلار نیاز داریم و دولت ایران هرگونه سرمایه گذاری خارجی را تضمین و حمایت می کند.

دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، انتساب نقل قول «جعل سند در وزارت راه و شهرسازی» به اکبر ترکان مشاور رییس جمهوری را تکذیب کرد.

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در نامه ای به اتاق بازرگانی تهران، درخواست کرد که ثبت سفارش کالا و تعیین منشا ارز اعم از بانکی و غیربانکی از طریق سامانه جامع تجارت انجام شود.

قیمت هر دلار امریکا امروز یکشنبه در بازار تهران به 3791 تومان رسید.

شاخص کل بورس اوراق بهادار در معاملات امروز سبزپوش شد.

تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۵ به بخش‌های اقتصادی مبلغ ۴۲۷۸.۹ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ ۱۲۹۴.۷ هزار میلیارد ریال افزایش داشته است.

معاون توسعه مدیریت منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت از آمادگی برای راه اندازی خط مستقیم کشتیرانی در چابهار خبر داد.

نخستین کشتی خط کشتیرانی N.Y.K ژاپن با ورود به منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) در این مجتمع بزرگ بندری پهلو گرفت.

معاون وزیر اقتصاد فنلاند با اشاره به اینکه این کشور علاقه مند به همکاری در بخش های انرژی و معدن با ایران است، گفت: قصد داریم تا در بخش زمین شناسی همکاری بیشتری با ایران داشته باشیم.

رئیس انجمن پسته با بیان اینکه براساس شواهد موجود، رکورد تولید پسته در دهه ۹۰ خواهد شکست،گفت: نباید به بارندگی‌های امسال دل خوش کنیم و دوباره در دام مصرف بی رویه منابع آبی بیفتیم.