شماره ۴۳ ماهنامه «فرهنگ اسلامی» با میزگردی درباره تشیع انگلیسی و پیامدهای آن، روی دکه رفت.

هفتمین شماره ماهنامه «داروگ» (اولین نشریه نوجوانان دوستدار محیط زیست) منتشر شد.

اهواز - در مراسم تجلیل از زینب شریفی مطرح شد که ادغام دو مقوله «محیط زیست» و «رسانه» به کمک خبرنگاران و فعالان محیط زیست می آید.

معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: اعتقاد ما بر این است که سیاستگذاری کارآمد در حوزه فرهنگ باید به کاهش تصدی دولت و افزایش نقش نهادهای صنفی و جلب مشارکت نخبگان منجر شود.

نخستین دوره جایزه ایثار و رسانه با تقدر از برگزیدگان در حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار خود پایان داد.

همایش ملی مدیران فضای مجازی، با حضور جمعی از مدیران شبکه‌های پرمخاطب اجتماعی تلگرام و اینستاگرام، پنجشنبه ۲۸ بهمن در سالن همایش‌های نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

رئیس سازمان تبلیغات در افتتاحیه نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: یکی از کارهای مهمی که باید انجام بدهیم ایجاد شبکه ملی اطلاعات است که در نیمه راه آن هستیم.

اهواز - شهردار اهواز از برگزاری  جشنواره رسانه و آسیب های اجتماعی برای اولین بار در شهر اهواز  خبر داد.

دومین دوره جشنواره‌ برترین‌های تبلیغات ایران با معرفی آثار برگزیده و همچنین حامیان معنوی این دوره به کار خود پایان داد.

نگاه آیت‌الله‌هاشمی به رسانه‌ها و عملکرد رسانه‌ها پس از درگذشتش، در شماره هشتاد و یکم ماهنامه «مدیریت ارتباطات» بررسی شد.

برندگان نهایی نخستین جایزه ایثار و رسانه، فردا طی مراسمی با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی و تجلیل می‌شوند.

شماره هفتم فصلنامه نقد کتاب «ادبیات» ویژه پاییز ۱۳۹۵ در پنج بخش «نقد شفاهی»، «نقد مکتوب»، «نقد آثار پیشین»، «شایسته خواندن» و «نقدِ نقد» منتشر شد.

مرکز همایش‌های صداوسیما دوشنبه ۲۵ آبان در مراسمی میزبان مراسم تجلیل و اعلام نتیجه آرای هیئت‌داوران «جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران» با معرفی ۸۰ اثر برگزیده خواهد بود.

سنندج- فراخوان نخستین جشنواره و نمایشگاه رسانه‌های کُردی ویژه استان‌های کُردنشین کشور (آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و ایلام) با حضور مهمانانی از اقلیم کردستان عراق اعلام شد.

شماره جدید دوماهنامه «صبح قریب» به تازگی منتشر شده و روی پیشخوان مطبوعات آمد.

یکصد و هفدهمین شماره بخارا در ۵۶۶ صفحه منتشر شد و روی دکه‌های روزنامه فروشی قرار گرفت.

ثبت نام اعضای خانه‌های مطبوعات کشور به شیوه الکترونیک از روز گذشته آغاز شده است. این انتخابات اسفند امسال و باز هم به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات که روز گذشته به دلیل اُفت فشار راهی بیمارستان شده بود، بهبودی نسبی خود را بازیافته است.

محمد مهدی فرقانی روزنامه نگار سابق کیهان دوران انقلاب از وجود فهرستی از واژه های ممنوعه در روزنامه نگاری دوران شاهنشاهی سخن گفت.

استاد علوم ارتباطات اجتماعی گفت: قبل از انقلاب ۶۰ درصد روزنامه ها وابسته به گروهها، احزاب و سازمانهای مختلف بودند و برخی روزنامه ها هم اساسا اعلام نمی کردند که به کدام نهاد وابستگی دارند.