ویژه‌برنامه «دریای معرفت» در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
ویژه‌برنامه «دریای معرفت» در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود
نشست «دریای معرفت» عصر روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه با حضور ابوالفضل بهرام پور به همت خانه قرآن منطقه ۸ در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی و هنری منطقه ۸ و فرهنگسرای گلستان؛ با هدف ترویج فرهنگ حیات بخش قرآنی و سرلوحه قراردادن آموزه های دینی در زندگی نشست «دریای معرفت» با موضوع تفسیر قرآن برگزار می‌شود.

ابوالفضل بهرام‌پور، متولد ۱۳۲۰ شمسی در شهر زنجان است. کارشناسی ارشد ادبیات و علوم قرآنی از دانشکده الهیات دانشگاه تهران دارد. بهرام‌پور موسس دفتر ترجمه و تفسیر دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی تهران است. ایشان از قرآن پژوهان کوشای معاصر است که از سال‌های پیش از انقلاب در تالیف کتب درسی با شهید آیت‌الله محمدحسین بهشتی و شهید باهنر در زمینه مسائل قرآنی و دینی همکاری داشته است. کوشش و هدف اعلای ایشان ناظر به آسان‌سازی فهم قرآن برای عامه مردم است.

علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در نشست «دریای معرفت» روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه ساعت ۱۵ به فرهنگسرای گلستان به نشانی نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، بوستان فدک مراجعه کنند. و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۷۸۱۵۱۷۳ تماس بگیرند.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات