اولین نشست خبری وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا برگزار می‌شود

ارزیابی شما از این خبر
(0 رای‌ها)
اولین نشست خبری وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا برگزار می‌شود
اولین نشست خبری سیدرضا صالحی امیری وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا سه‌شنبه ۲۶ بهمن برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نشست خبری سیدرضا صالحی امیری دومین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم با اصحاب رسانه فردا سه‌شنبه ۲۶ بهمن برگزار می‌شود.

این اولین نشست خبری عمومی صالحی امیری بعد از گذشت بیش از سه ماه از کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی و تصدی مسئولیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و او در این کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی سوالات خبرنگاران حوزه‌های فرهنگ، هنر و ادب درباره روند فعالیت‌های وزارتخانه متبوعش در بخش‌های مختلف خواهد بود.

نشست خبری سیدرضا صالحی امیری وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی ساعت ۱۰:۳۰ فردا سه‌شنبه ۲۶ بهمن ماه در سالن اجتماعات شورای فرهنگ عمومی در تهران واقع در خیابان کمال‌الملک، روبه‌روی ساختمان مرکزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزار می‌شود.

مهر

خبرگزاری مهر در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد. این خبرگزاری ۵ دفتر منطقه‌ای و ۳۰ نماینده استانی فعال در سراسر کشور دارد و بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ادیتور در دفاتر آن مشغول به کار هستند. مهر به ۵ زبان فارسی٬ انگلیسی٬ عربی٬ اردو و ترکی اخبار منتشر می‌کند.

آخرین اخبار در میکس‌نیوز

ورود کاربران

تبلیغات