حراج بزرگ نقاشی کودکان کار با موضوع " هوای آبی شهرم را کشیدم " عصر یکشنبه 3دی در فرهنگ سرای ارسباران برگزار و مهناز افشار، خشایار اعتمادی، کمند امیرسلیمانی،حسین رفیعی، سارا روستاپور(خاله سارا) و جمعی از ورزشکاران و هنرمندان به پویش بزرگ جهاد مهربانی پیوستند .

دومین آیین «سال نوای موسیقی ایران» با تجلیل از مقام هنری ۶ هنرمند رشته نوازندگی و تدریس موسیقی کلاسیک، روز پنج شنبه ۷ بهمن ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ایران را قطب مهم هنر توصیف کرد و گفت: باید با برنامه ریزی درست بستر لازم برای رشد استعدادهای هنری را فراهم کنیم.

افتتاحیه نهمین جشنواره تجسمی فجر با حضور هنرمندان و تعدادی از مدیران فرهنگی و با یاد و نام شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو در موزه هنرهای معاصر برگزار شد.

آهنگساز آلبوم «زمین مقدس» با اشاره به تاریخ انتشار این مجموعه موسیقایی از تلاش برای ساخت و تولید یک اثر تصویری به همراه اثر صوتی خبر داد.

محسن مومنی‌شریف در مراسم آغازینِ دومین جشنواره بین المللی «حقوق بشر آمریکایی» گفت: در حالی که مبنای آمریکا با جنایت پایه‌گذاری شده است؛ پرداختن به حقوق بشر توسط این کشور، طنز روزگارمان است.

در افتتاحیه نهمین جشنواره تجسمی فجر که با حضور هنرمندان و تعدادی از مدیران فرهنگی در موزه هنرهای معاصر برگزار شد، خبرگزاری مهر به عنوان رسانه منتخب معرفی شد.

نخستین جشنواره ملی کاریکاتور «گنجینه آب» روز گذشته دوم بهمن ماه برگزار شد و برگزیدگان خود را شناخت.

حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در نمایشگاه نقاشی هنرمندان"کوچک" حضور یافت.

«تصویر سال» عکس های حادثه آتش سوزی ساختمان «پلاسکو» را خارج از فراخوان عمومی روی دیوار می برد.

طراح پوستر «بیست و یک روز بعد» درباره روند طراحی این پوستر و نزدیکی آن به سوژه فیلم توضیح داد.

«تصویر سال» عکس های حادثه آتش سوزی ساختمان «پلاسکو» را خارج از فراخوان عمومی روی دیوار می برد.

آلبوم موسیقی «من همانم» با صدای «هوتن هنرمند» منتشر شد.

نگارخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در بهمن‌ماه همچون ماه‌های پیشین میزبان هنرمندان شده است.

در آستانه آغاز به کار نهمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر، مدیران این رویداد هنری تاکید کردند به دنبال حذف فراخوان و همچنین تقویت حضور مردم به عنوان اسپانسرهای اصلی هنر هستند.

موسیقى فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت» جدیدترین اثر «مسعود جعفرى جوزانى» به آهنگسازی «بهزاد عبدی» توسط یکی از ارکسترهاى مشهور اوکراین و اروپا اجرا و ضبط شد.

همزمان با پایان گرفتن سی و دومین جشنواره موسیقی فجر برنامه گروه ها و هنرمندان مختلف حوزه موسیقی در گونه های مختلف برای برگزاری کنسرت ها مشخص شد.

بهرام کلهرنیا گرافیست، طراح و تصویرگر معتقد است جشنواره تجسمی فجر باید بتواند ایده ای را گسترش دهد و باعث شود هنرمندان به جهان های تخصصی یکدیگر نگاه کنند.

دبیرخانه سی و سومین جشنواره موسیقی فجر دو روز بعد از اختتامیه جشنواره سی و دوم کار خود را آغاز کرد.

دبیرخانه سی و سومین جشنواره موسیقی فجر ٤٨ساعت بعد از اختتامیه جشنواره سی و دوم کار خود را آغاز کرد.